مایکروسافت کارهای سختی را برای بهبود Edge مبتنی بر Chromium انجام داده است و این شرکت تعدادی از ویژگی‌هایی که مرورگرش را در برابر مرورگرهای دیگر قرار می‌دهد اضافه کرده است. در حال حاضر مایکروسافت یک ویژگی جدید را ایجاد کرده است که قابلیت استفاده را بهبود می‌بخشد و سفارشی سازی بهتر را برای کاربران ارائه می‌دهد.

هنگامی که مرورگر برای اولین بار پس از نصب باز ‌می‌شود، مایکروسافت به کاربران اجازه می‌دهد که مرورگر را با توجه به نیازهای خود سفارشی کنند. در حال حاضر این شرکت به کاربران اجازه می‌دهد که همین کار را مستقیما از تنظیمات انجام دهند. برای به دست آوردن این گزینه در داخل منوی تنظیمات، شما باید از پرچم‌های اج “Enable using The Edge Local NTP” را فعال کنید. پس از انجام این کار می‌توانید به Setting> New Tab Page بروید تا صفحه برگه جدید را در مایکروسافت اج سفارشی کنید. این ویژگی در حال حاضر برای Edge Canary (v76.0.183.0) در دسترس است.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,