_ویندوز پنل جدید

محدودیت نصب اپلیکیشن با یک حساب کاربری تا حد زیادی برداشته شد با یک حساب کاربری 2000 دستگاه را در اختیار داشته باش!

اگر شما تعداد زیادی دستگاه ویندوزی در اختیار دارید حتما از خواندن این خبر خوشحال خواهید شد. تاکنون کاربران ویندوز ۱۰ برای نصب بازی ها و اپلیکیشن ها از ویندوز استور با یک حساب کاربری با سقف ۱۰ دستگاه مواجه بودند، به بیان دیگر کاربر قادر بود با یک حساب کاربری اپلیکیشن دلخواه خود را تنها روی ۱۰ دستگاه نصب کند. مایکروسافت امروز این محدودیت را برداشته و کاربر می‌تواند با یک حساب کاربری هر اپلیکیشن را روی ۲۰۰۰ دستگاه ویندوزی نصب کند.

پیش از این کاربران ویندوز ۱۰ برای نصب اپلیکیشن یا بازی از ویندوز استور با یک حساب کاربری با محدودیت مواجه بودند، چرا که صرفا می‌توانستند با حساب کاربری خود تا ۱۰ دستگاه را مدیریت کنند و اپلیکیشن و بازی های ثابتی را روی آن نصب کنند، امروز ردموندی ها خبر خوشی برای کاربران ویندوز ۱۰ داشتند چرا که سقف این محدودیت ۲۰ برابر شده و بنابراین کاربر می‌تواند با یک حساب کاربری اپلیکیشن های دلخواه خود را روی ۲۰۰۰ دستگاه مجهز به ویندوز ۱۰ نصب کند که عملا به‌معنی برداشته شدن این محدودیت است.

باید اشاره کنیم که مایکروسافت از امروز این محدودیت را برداشته و این قابلیت جدید به مرور در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت، اما طیق گزارشاتی که از سوی کاربران به‌دست ما رسیده است، تاکنون کاربران زیادی از این ویژگی کوچک اما بسیار کاربردی بهره‌مند شده اند. بنابراین اگر این تغییر را هنگام مراجعه به ویندوز استور هنوز مشاهده نکرده اید اصلا جای نگرانی نیست، چرا که در اندک زمانی برای شما نیز فعال خواهد شد. آیا شما نیز این قابلیت جدید را مشاهده کرده اید؟ نظر شما در مورد این تغییر چیست؟

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرزام
پاسخ دهید شنبه 18 شهریور 1396

تغییری مناسب مشتریان سازمانی نه افراد عادی،ما که تو ی دستگاه ویندوزیش موندیم ۱۹۹۹تای دیگه رو کجای دلم بزارم😁

win
پاسخ دهید شنبه 18 شهریور 1396

من که بدون اکانت نرم افزارهای رایگان رو هم در گوشی و هم در کامپیوتر دریافت میکنم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,