۲۲ خرداد کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 برگزار خواهد شد، کنفرانسی که قرار است محل تولد کنسول انقلابی مایکروسافت یعنی پروژه اسکورپیو لقب گیرد، پس زمان زیادی تا رونمایی از نسخه نهایی مصرف کنندگان باقی نمانده است. اما مایکروسافت مجدانه در پی جلب توجه بیش تر مخاطبان است.

تا چند روز دیگر نسخه نهایی کنسول انقلابی و قدرتمند مایکروسافت در کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 رونمایی خواهد شد، اما پیش از این واقعه مایکروسافت به صورت پیوسته سعی دارد تا از زمان استفاده کرده و هیجان بیش تری را در میان کاربران ایجاد کند.

در آخرین اقدامات از این دست، این شرکت ویدیو نگاه نزدیک به کیت توسعه دهندگان این کنسول را متشر ساخته است، که دیدن آن در نوع خود جالب خواهد بود.

در این ویدیو Major Nelson با Kevin Gammil از تیم مهندسی اکس باکس مصاحبه ای داشته، و به گفتگو در مورد توان این کنسول و مواردی که باعث خاص شدن آن می شوند، می پردازند. در ادامه شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم:

در این مصاحبه موارد در مورد موارد مختلفی از جمله نگرانی ها و دشواری ها پیش از عرضه کیت توسعه دهندگان صحبت به میان آمده است. یکی از موارد جالب این کنسول، پنل OLED جلوی دستگاه است که به صورت کامل امکان شخصی سازی را برای توسعه دهندگان فراهم آورده است.

در این مصاحبه به صورت ویژه در مورد این پنل صحبت می شود، و حتی Gammil که مهندسین تیم اکس باکس است، توضیح می دهد که برخی از توسعه دهندگان بازی های کوچکی را برای این پنل OLED که در جلوی دستگاه و برای نمایش وضعیت سیستم ساخته شده است، توسعه داده اند.

علاوه بر این به صورت خلاصه در مورد نتایج و بهبودهایی که در تست Dolphin به دست آمده است به گفتگو می پردازند، شایان ذکر است، تست دلفین روشی برای بررسی عمکرد گرافیکی اجزا سیستم و زمان بندی دستگاه می باشد.

اکنون با مشاهده کنسولی که توسعه دهندگان با آن مشغول کار هستند، زیر و بم این کیت نیز برای ما آشکار شده است، و تنها موردی که در پشت ابر مانده رونمایی از کنسول نهایی است.

رونمایی کنسول نهایی همان طور که اطلاع دارید در تاریخ ۲۲ خرداد ماه در کنفرانس E3 مایکروسافت انجام خواهد گرفت و ما در وینفون با پوشش زنده این رویداد مهم در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1192 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Iman Balaa
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

نمیدونم چرا ویدئو هایی که توی سایت میزارین برای من نمایش داده نمیشه….

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,