مایکروسافت ممکن است یک کلید اختصاصی جدید برای آفیس روی کیبورد کامپیوترهای ویندوزی اضافه کند. این کلید جدید قرار است میانبرهای اضافه برای برنامه‌های آفیس را به ارمغان بیاورد. از جمله‌ی این میانبرها می‌توان به قابلیت اشتراک گذاری سریع اسناد و مدارک اشاره کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

براساس اظهارات حساب توییتری WalkingCat، مایکروسافت در یک نظر سنجی از آزمایش کنندگان آفیس در مورد کلید اختصاصی آفیس پرسیده است تا در مورد چگونگی کارکرد آن از کاربران بازخورد بگیرد.

به نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد کلید جدید آفیس را با کلید ثانویه ویندوز در سمت راست کیبورد یا با کلید اختصاصی منو جایگزین کند. در نظرسنجی مایکروسافت، که برای دسترسی به آن به یک حساب کاری یا آموزشی مایکروسافت احتیاج خواهید داشت، سوالاتی در مورد میانبرهای این کلید جدید و اینکه آیا این کلید در لپ‌تاپ‌ها وجود داشته باشد یا نه، پرسیده شد. ناگفته نماند که طبق شواهد، مایکروسافت این کلید جدید را در بروزرسانی ماه مه 2019 ویندوز 10 آزمایش کرده است.تقریباً ۲۵ سال است که مایکروسافت دکمه‌ی اختصاصی ویندوز در کیبوردها را در نظر گرفته است. دقیقاً از زمان معرفی Microsoft Natural keyboard، کیبورد مایکروسافت، در سال 1994 این تصمیم گرفته شده است. اکثر کیبوردها از ترکیب ۱۰۴ / ۱۰۵ کلید پیروی می‌کنند که شامل دو کلید اختصاصی ویندوز و کلید اضافه‌ی منو می‌شوند. از طرفی مایکروسافت برای کیبوردهایی که دکمه‌ی ویندوز را ندارند، گواهینامه صادر نمی‌کند.

در صورت انتشار اخبار بیشتر، ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

نظر شما چیست؟

منبع :

THEVERGE

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,