new office

آفیس با ارزش ترین دارایی مایکروسافت است، که همین مساله باعث می شود تغییرات به کندی و محتاطانه در آن انجام بگیرد. با این حال به نظر می رسد تغییرات در حال رسیدن به این مجموعه بزرگ بهره وری است، در مصاحبه ای که رئیس بخش تحقیقات مایکروسافت، Julie Larson Green در کنفرانس فناوری بلومبرگ انجام داد، از تحولاتی اساسی در این بخش سخن به میان آورد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Larson Green گفت:

مردم می خواهند کار ها را با سریع ترین راه ممکن انجام دهند. این مطلب، به ویژه در مورد کارهای روزمره ای صدق می کند که در حال انجام آن ها هستند.

شیوه ی جدید با محوریت وظایف، با شیوه ی سنتی تکیه بر اسناد، جایگزین خواهد شد، Larson Green گفت که او دوباره مایکروسافت آفیس را از نو، بر اساس فعالیت های اطرافمان سازماندهی خواهد کرد و نه بر طبق نرم افزار های فردی که در گذشته وجود داشته است.

او ادامه داد:

ما می توانیم عمیق تر در مورد خود فعالیت، در مقابل ابزار انجام آن فکر کنیم. هم اکنون تعدادی از اعضای تیم های Excel ،Powerpoint و Sway در حال کار بر روی ایجاد محتوا در این زمینه هستند و این در حالیست که تعدادی از اعضای این تیم نیز بر روی داده های بصری آفیس تمرکز کرده اند.

نتیجه ی صحبت های خانم Larson Green خبر از تحولاتی گسترده در این بخش می دهد که اجازه ی “تجزیه به بخش های مختلف” را به اسناد خواهد داد، برای مثال اگر شما از کرتانا بخواهید تمام نمودار های شما در روز دوشنبه را نمایش دهد، او می تواند با استفاده از همین بخش های مختلف هر سند، آن ها را مستقیما از نوار اکسل به شما نشان دهد که اما در این روش نیز ممکن است ایراداتی اعم از نبود نظم کافی در اسناد شما به وجود بیاید. با این حال، با آمدن نوار بالایی آفیس که با طراحی ویندوز ۱۰ کاملا هماهنگ شده و نیز قابلیت مانور و سازماندهی آن، این اختلاف و ناهماهنگی بین فعالیت های دیگر، کاملا برطرف خواهد شد.

Larson Green در ادامه اضافه کرد:

شما باید حاضر به خطر کردن و ایجاد تغییر برای هر چه بیشتر کردن بهره وری در کار خود باشید.

و اما مطلبی که مسلم است این است که آفیس به اندازه ای در زندگی روزمره ی ما جای گرفته که حتی بدل به یکی از نیاز های اولیه ی هر شخص، در هر نوع حرفه ای شده است و ما امیدواریم تلاش های تیم تحقیقاتی مایکروسافت نتیجه بخش محصولی کارآمد تر با توجه به نیازهایمان، در زمانه ی حاضر باشد.

منبع :

MSPOWERUSER

3 پست
حامد رستگار
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,