اخیرا شایعه شده بود که مایکروسافت مشغول به سازماندهی مجدد بخش فروش خود است. امروز، مایکروسافت رسما به صورت داخلی اعلام کرد که تیم فروش این شرکت در واقع سازماندهی مجدد شده است. این تغییرات بسیار قابل توجه بوده اند، هر چند که هنوز تایید نشده که آیا این شرکت واقعا برخی از کارمندان خود را اخراج کرده است یا نه. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر چه در این یادداشت داخلی هیچ اشاره ای به اخراج کارمندان نشده، ولی مایکروسافت هزاران شغل را به عنوان بخشی از این برنامه سازماندهی مجدد، کاهش داده است. این سازماندهی مجدد در پیام دگرگونی دیجیتال مایکروسافت، که در حال حاضر بسیاری از مدیران در رویدادهای عمومی در مورد آن صحبت می کنند متمرکز است.

مدیران مایکروسافت در بیانیه داخلی که توسط GeekWire به دست آمده است، اظهار داشته اند:

یک فرصت بزرگ ۴.۵ تریلیون دلاری در بازار در سراسر کسب و کارهای تجاری و مصرف کنندگان ما وجود دارد. ما جایگاه منحصر به فردی داریم که بتوانیم موفقیت های مشتریان و شرکایمان را با رهبری آن ها از طریق تحولات دیجیتالی خود و تبدیل شدن به شریک آن ها هدایت کنیم. برای کمک به ما در انجام این کار، با آغاز امروز، ما شروع به اجرای تغییراتی در مدل های تجاری و مصرفی اجرا کرده ایم. این تغییرات ما را در جهت قرار دادن در جایگاه مشاهده بهتر نیازهای در حال رشد مشتریان و شرکا و توانمند سازی آن ها برای به دست آوردن چیزهای بیشتر، کمک خواهند کرد.

تغییرات در مدل های تجاری و مصرفی مایکروسافت که در این یادداشت ذکر شده است بر روی «محرک های رشد» ذکر شده در زیر شکل می گیرد:

 • توانمندسازی مصرف کنندگان تجاری و مصرفی و شرکا برای تبدیل دیجیتالی
 • ایجاد راه حل موثر با مشتریان و شرکا
 • هم تراز کردن تلاش های شراکت و فروش خود توسط صنعت برای تاثیر بیشتر دیجیتال
 • افزایش عمق فنی ما و بهتر کردن فروش و خدمات به حوزه های راه حل
 • افزایش تمرکز ما بر روی رضایت مشتری، به طور مستقیم و از طریق شرکا
 • تناسب حرکات وسیع خود برای حمایت بیشتر از مشتریان کوچک، متوسط و شرکت های بزرگ

به عنوان بخشی از تغییرات، مایکروسافت مدل های تجاری و مصرفی خود را با تقسیم کردن آن به دو بخش مختلف، ساده می کند: سازمانی و SMC (کوچک، متوسط و شرکت های بزرگ). بر اساس گزارش ها، مایکروسافت در حال تشکیل یک واحد عملیاتی جدید است که با یک شریک تجاری، بازاریابی و عملیات، خدمات سازمانی و تیم مهندسی نرم افزار تجاری شرکت کار می کند. مایکروسافت برای کسب و کار سازمانی خود، در مجموع بر روی ۶ صنعت مختلف، از جمله تولید، خدمات مالی، خرده فروشی، بهداشت و سلامت، آموزش و دولت تمرکز خواهد کرد.

در حالی که این تغییرات بسیار قابل توجه هستند، به احتمال زیاد به این زودی ها هیچ تاثیری در مصرف کنندگان یا شرکت ها نخواهد داشت.

منبع :

MSPU

1871 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرشاد
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

سلام
قسمت تعمیرات غیر فعاله ؟ تیکت زدم اما جواب ندادین هنوز

  امیر زمانی
  پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

  سلام
  دوست عزیز با شماره های موجود توی بخش تعمیرات تماس بگیرید

   فرشاد
   پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

   یعنی تیکت و اینا بی معنیه ؟ من کم شنوا هستم.برای تماس گرفتن مشکل دارم. اگه جواب تیکت داده بشه ممنون میشم

    امیر زمانی
    پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

    نه تیکت ها کار میکرد، مدت کوتاهی هست به دلیل ایجاد تغییراتی موقتا غیرفعال شده و مجددا راه می افته

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,