Bing image

چند وقتیست بینگ به صورت آزمایشی از روشی جدید برای جستجوی تصاویر استفاده می کند که باعث می شود شما نیاز به تایپ زیاد نداشته باشید و در نتیجه جستجوی خود را سریع تر انجام دهید. امروز مایکروسافت رسما از این روش رونمایی کرد.

از امروز کاربران گوشی های هوشمند، با رفتن به آدرس Bing.com و استفاده از سرویس جستجوی تصاویر، می توانند پیشنهادات هوشمند بینگ را مشاهده کنند. برای مثال در صورتی که شما کلمه ی Roses را جستجو کنید، حباب هایی رنگی که در آن ها رنگ گل های رز نوشته شده است نمایان می شود تا شما سریع تر جستجوی خود را انجام دهید.

دانلود ویدیو

این ویژگی جدید، اگرچه بسیار ساده است، اما به همان اندازه نیز به سریع تر شدن جستجو کمک می کند و شما لازم نیست خیلی به چیزی که می خواهید بنویسید فکر کنید. این حباب های جدید فعلا در جستجو های انگلیسی فعال شده است و در سیستم عامل های اندروید و iOS نیز در دسترس است. البته ویندوز فون بینگ را درون خود جا داده است و ویژگی این چنینی را از خیلی وقت پیش در خود جا داده است. اما خبری از حباب نیست. با این حال اگر شما سعی کنید تا با اینترنت اکسپلورر بینگ را باز کنید، به جستجوگر خود گوشی که احتمالا کرتانا است هدایت می شوید. از آن جا که این حباب ها باید با طراحی کرتانا هماهنگ شوند، ممکن است طراحی متفاوتی در ویندوز فون داشته باشند.

منبع: WinBeta

منبع : وینفون
980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بردیا
پاسخ دهید جمعه 29 فروردین 1394

عالی.همین.

amirdz
پاسخ دهید جمعه 29 فروردین 1394

Like

محمد
پاسخ دهید جمعه 29 فروردین 1394

سلام یه سوال داشتم عکسهای بینگ رومیشه دانلود کرد؟

Mehran
پاسخ دهید جمعه 29 فروردین 1394

تغریباً چیزی مثل جستجو کردن توی Pinterest

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,