windows-10-2-2-800x553

مایکروسافت اشتباهاً همین دیروز تاریخ انتشار رسمی به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ را اعلام کرده بود. حالا امروز، این شرکت به طور رسمی تاریخ انتشار به روز رسانی سالگرد را اعلام کرد و بیان کرد که این به روز رسانی در تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) به عنوان یک ارتقاء رایگان برای کاربران فعلی ویندوز ۱۰ دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در یک پست وبلاگی، یوسف مهدی از مایکروسافت گفت:

ما می‌خواهیم از همه‌ی شما که به ویندوز ۱۰ به روز رسانی کرده‌اید، یک تشکر ویژه کنیم. با بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه که در حال حاضر در حال اجرای ویندوز ۱۰ هستند، میزان رضایت مشتری بالاتر از هر نسخه‌ی قبلی ویندوز است و تعامل مشتریان، با بیش از ۱۳۵ میلیارد ساعت استفاده از ویندوز ۱۰ از زمان انتشار، باور نکردنی بوده است. ما خوشحالیم که بسیاری از شما توانسته اید با ویندوز ۱۰ بیش‌تر بازدهی داشته باشید و از آن لذت ببرید. بازخوردهای شما یک ورودی کلیدی و مهم در طراحی به روز رسانی سالگرد بوده است.

اما در مورد ویندوز ۱۰ موبایل، این شرکت تاریخ دقیق انتشار به روز رسانی سالگرد برای دستگاه‌های موبایل را ارائه نداد. در بیانیه‌ای به سایت MSPU، سخنگوی مایکروسافت اعلام کرد:

ویندوز ۱۰ بر روی کامپیوتر و موبایل در اولین نوبت به روز رسانی سالگرد را دریافت خواهند کرد. دستگاه‌های دیگر نیز به مرور آن را دریافت خواهند کرد و ما در آینده اطلاعات بیش‌تری در این باره منتشر خواهیم کرد. انتشار به روز رسانی سالگرد در تاریخ ۲ آگوست شروع می‌شود و به مرور عرضه می‌شود. با در نظر گرفتن مقیاس ارائه به روز رسانی برای بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه در سراسر جهان، اجرای آن از سوی ما حساب شده خواهد بود تا اطمینان حاصل کنیم که یک تجربه خوب به مشتری‌ها ارائه کنیم.

همان‌طور که می‌بینید، مایکروسافت در مورد زمان انتشار این به روز رسانی برای دستگاه‌های موبایل به روشنی سخن به میان نیاورده است. با این حال، مایکروسافت امیدوار است که بتواند به روز رسانی سالگرد برای دستگاه‌های موبایل را در آینده‌ای نزدیک عرضه کند.

به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید و بهبودها خواهد بود، از جمله افزونه‌ها برای مرورگر اج، منوی استارت بهبود یافته، همگام سازی نوتیفیکیشن ها، بهبود برنامه تنظیمات، بهبود فراوان عملکرد، بهبود کرتانا و خیلی موارد دیگر. با این به روز رسانی، مایکروسافت همچنین استور بهبود یافته‌ی ویندوز را معرفی می‌کند که شامل بهبودهایی برای پلتفرم یونیورسال ویندوز با API های جدید مانند کاشی‌های زنده قابل تعقیب (Chaseable) خواهد بود.

علاوه بر این تاریخ انتشار به روز رسانی سالگرد، مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که ویندوز ۱۰ در حال حاضر بر روی بیش از ۳۵۰ میلیون دستگاه در حال اجراست، که نسبت به عدد ۳۰۰ هزار که برای ماه می اعلام شده بود زیاد قابل توجه نیست.

منبع :

MSPOWERUSER

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید چهارشنبه 9 تیر 1395

یه قابلیت خیلی مهمی که تو این آپدیت واسه موبایل اضافه شده اینه که تعداد برنامه های باز در پس زمینه از ۸تا به ۱۶ تا افزایش یافته و خود همین ویژگی به تنهایی ارزش آپدیت کردن رو بالا میبره
همچنین قابلیت های اضافه شده و تغییرات بخش اکشن سنتر که واقعا زیبا ترش کرده

    اشکان
    پاسخ دهید چهارشنبه 9 تیر 1395

    ۱۶ تا خوبه.
    من که هنوز استفاده نکردم، ولی واقعا اکشن سنتر قابلیت شخصی سازی بیشتری پیدا کرده.

amirhossein
پاسخ دهید پنجشنبه 10 تیر 1395

کشته مرده اون اسپیکر یاماها HS 5 اون کنار تصویرم
اسپیکر مانیتورینگ استدیویی
😐
:))

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,