Refresh Windows tool

اگر به خاطر داشته باشید، همین دیروز بود که به شما اطلاع دادیم، ابزار جدید Refresh Windows tool برای ویندوز ۱۰ به بیرون درز کرده است. حالا امروز در کنار انتشار بیلد پیش نمایش جدید ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل، مایکروسافت به طور رسمی ابزار جدید Refresh Windows tool را نیز برای کاربران ویندوز ۱۰ منتشر کرد. برای آشنایی بیش تر با این ابزار، در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای کسانی که هنوز با این ابزار نا آشنا هستند لازم است بگوییم، این ابزار به اینسایدر ها این امکان را می دهد که یک نسخه ی تمیز از ویندوز را بر روی رایانه ی خود نصب کنند.

هنگامی که شما مشکلی با بیلد پیش نمایش خود دارید، Refresh Windows می تواند ابزاری مفید باشد. در صورتی که شما با هر گونه اشکال بزرگی در بیلدی که استفاده می کنید مواجه شوید، با این ابزار قادر خواهید بود یک نسخه تمیز و جدید از ویندوز را به راحتی نصب کنید. با این حال، در نظر داشته باشید که ابزار Refresh Windows ممکن است آخرین بیلد برنامه ی اینسایدر را نصب نکند. چیزی که شما را تعجب زده می کند، این است که این ابزار اجازه نمی دهد که کاربران از فایل ISO خود برای نصب استفاده کنند، که البته امیدواریم مایکروسافت در آینده این قابلیت را به این ابزار مفید اضافه کند.

اگر شما از اعضای ویندوز اینسایدر هستید و می خواهید ابزار Refresh Windows را امتحان کنید، می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم فایل : 333 کیلوبایت
  • منتشر کننده : مایکروسافت
منبع :

MSPOWERUSER

2034 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,