oneclip_internal_0

مایکروسافت حدود یک سال قبل سرویس  OneClip را از دسترس عموم خارج کرد اما چندماه قبل اعلام کرد که درحال کار بر روی این نرم افزار هستند و احتمالا با تغییر نام  برای آفیس و ویندوز ۱۰ در به روز رسانی Redstone 2 منتشر خواهد شد. با وینفون همراه باشید.

برای آن ها که قبلا به این نام برخورد نکرده اند، در سال ۲۰۱۵ پروژه ای از واحد Garage (یا گاراژ در فارسی)، به بیرون درز کرد که OneClip نام داشت. این اپ برای پلتفرم های ویندوز، اندروید و iOS توسعه پیدا کرده بود. مایکروسافت بلافاصله پروژه را از دسترس عموم خارج کرد و اجازه استفاده خارج از سازمانی را به کسی نداد. OneClip یک پروژه خاص در مایکروسافت گاراژ است که در نوع خودش اولین محسوب می شود. این نرم افزار به شما اجازه می دهد که یک متن یا عکس را در دستگاهی خواص کپی کرده و همان را در دستگاه دیگری که از حساب کاربری OneClip یکسانی برخوردار است، بچسبانید. این اپ در رایانه ها، تبلت ها و موبایل های همه پلتفرم های رایج کار می کند و از این نظر تنها گزینه محسوب می شود. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این سرویس اینجا را کلیک کنید.

اکنون برخی گزارش ها خبر از معرفی مجدد این نرم افزار با نام Cache داده اند. این نرم افزار تا حدودی با تغییرات جدید پا به میدان خواهد گذاشت و برخی ویژگی های آن توسط رافائل ریورا در ویدیویی معرفی شده است که در زیر می بینید.

این برنامه با برخی وظایف مثل خواندن لیست های شما، سازماندهی پروژه های مدرسه، مدیریت لیست خرید، حفظ اسناد مهم و نگهداری همه چیز که کپی می کنید برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

رصدکننده مایکروسافت WalkingCat نیز امروز در تویییتی از دانلود Chache خبر داد که نسخه ی پیش نمایش خصوصی برای افرادی عرضه شده است. احتمال می رود که این نرم افزار در به روز رسانی Redstone 2 عرضه شود.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ابراهیم
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مهر 1395

توسعه ی ویندوزفون رو بدن دست گاراژ لطفا
مرسی اه

erfan.226
پاسخ دهید پنجشنبه 28 مهر 1395

این فوق العادست!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,