یکی از بزرگترین مقرهای اروپایی مایکروسافت در شهر دوبلین ایرلند جنوبی واقع شده است که ساخت آن بیش از سه سال زمان برده است. ردموندی‌ها در جهت گسترش مقر اروپایی خود قصد دارند تا کمپ جدیدی در این شهر بنا کنند.

شهر دوبلین ایرلند جنوبی میزبان یکی از بزرگترین کمپ‌های مایکروسافت در خارج از ایالات متحده است. ساخت این مقر بزرگ بیش از سه سال زمان برده است، قوانین مناسب کشور ایرلند باعث شده تا شرکت‌های چند ملیتی بزرگی در این کشور مشغول به فعالیت شوند که مایکروسافت را باید یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها از این دست دانست.

ظاهرا ردموندی‌ها قصد دارند حضور خود را در این کشور بیش از پیش گسترش دهند، چرا که مطابق برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته قرار است تا کمپ جدید دیگری در شهر دوبلین ساخته شود تا زمینه حضور بیش از پیش از شرکت در اروپا و کشور ایرلند جنوبی فراهم شود.

کاترینانا هالاها یکی از مدیران ارشد مایکروسافت در مورد گسترش کمپ این شرکت در شهر دوبلین عنوان کرده:

حقیقتا از زمانی که ساتیا نادلا در مسند مدیرعاملی مایکروسافت قرار گرفت ماموریت اصلی ما نیز در شرکت تغییر یافت و تمامی تلاش‌های ما در جهت نیل به این هدف یعنی قدرت بخشی به هر فرد و سازمان روی کره زمین جهت دستیابی به موفقیت بیشتر صورت گرفته است.

این مدیر ارشد مایکروسافت ساختمان جدید این شرکت در شهر دوبلین را به‌عنوان نمادی از تغییر و تحول فرهنگ کاری و سازمانی این شرکت پس از حضور ساتیا نادلا در مسند مدیرعاملی غول نرم‌افزاری دنیا می‌داند.

کاری که ما در این ساختمان انجام می‌دهیم به‌صورت دقیق تجمیع تمامی تیم‌های مختلف شرکت در کنار یکدیگر است، خواه تیم مهندسی باشند، خواه تیم عملیاتی یا فروش همگی اکنون در کنار یکدیگر مشغول به کار شده‌اند. این مسئله به تیم‌های مختلف کمک خواهد کرد تا در فرهنگ جدید مایکروسافت واحد نوآوری بیشتری از خود نشان دهند.

مایکروسافت 33 سال است که در ایرلند حضور دارد و افتتاح مقر جدید این شرکت در شهر دوبلین را باید تلاشی در جهت گسترش و تداوم حضور این شرکت در اروپا دانست. البته افتتاح مقر جدید این شرکت در کشور ایرلند تنها گام جدید ردموندی‌ها برای حضور پررنگ‌تر در کشورهای اروپایی نیست، چرا که مایکروسافت در سال گذشته میلادی اعلام کرده بود که قصد دارد در سال جاری میلادی مایکروسافت استور پرچمدار جدیدی را در شهر لندن افتتاح کند.

 

 

منبع :

MSPU

1216 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,