microsoft-reactor-nyc-launch-party

روز گذشته، مایکروسافت سومین کانون فناوری‌اش را که با نام راکتور شناخته می‌شود، در ترمینال مرکزی نیویورک افتتاح کرد. قبل‌تر مایکروسافت دو شعبه‌ی دیگر در شهرهای سان‌فرانسیسکو و فیلادلفیا افتتاح کرده بود که با افتتاح این شعبه، تعداد آن‌ها به سه عدد می‌رسد. قرار است در این مراکز، دانشگاه‌ها، کسب‌و‌کارها، کارآفرینان و فرمانداری به آخرین تکنولوژی‌ها و آموزش‌های مربوط به آن‌ها دسترسی داشته باشند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

این راکتورها به شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک این امکان را می‌دهد تا ایده‌های خود را حقیقت بخشند و به مرحله‌ی بالاتری بسط دهند. همچنین مایکروسافت با فراهم آوردن رویدادهایی با محوریت شبکه و دیگر موضوعات، قصد کمک و ارتقای جامعه‌ی ، فن‌آوری محلی را دارد.

microsoft-reactor

توسط این محیط، کسب‌و‌کارهای نوپا قادر می‌گردند تا با استفاده از منابع و تکنولوژی‌های مایکروسافت به آژانس‌های شهری متصل گردند. کسب‌و‌کارهای خوش‌شانسی که قادر به پیوستن به این مرکز هستند، می‌توانند به شبکه‌ای پر از حامیان مالی، مشاوران و شرکای فعال در زمینه‌ی تکنولوژی دسترسی داشته باشند که فرصت فوق‌العاده‌ای به‌شمار می‌رود. هدف از این کار، حل معضلات بزرگ اقتصاد شهر نیویورک نظیر مشکلات انرژی، سیستم آب و غذا، زیرساخت‌های دیجیتال، مواد دور ریختنی و … است.

Steve Guggenheimer، معاون بخش توسعه‌ی پلتفرم‌های نرم‌افزاری مایکروسافت دراین‌باره می‌گوید: 

ما از این‌که عضوی از این مرکز هستیم بسیار خشنودیم. توسط این مرکز کارآفرینان و مبتکران توانا می‌گردند تا بعضی از بزرگ‌ترین مشکلات این شهر را رفع کنند. راکتور مایکروسافت آخرین تکنولوژی‌ها و مشاوران را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند با ایده‌های تازه‌ی خود، دنیای را تبدیل به‌جای بهتری برای زندگی کنند.

مایکروسافت امید دارد با افتتاح این مرکز، جامعه‌ای برای کسب‌و‌کارها شکل بگیرد تا شغل‌های جدیدی در کنار آن تولید شود. امیدواریم روزی شاهد این نوع مراکز در کشور خودمان باشیم.

منبع :

WINBETA

304 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,