xbox-forums-new-design

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره مایکروسافت طراحیِ انجمن اکس‌باکس را دچار تغییر کرد. پس از این‌که مایکروسافت ویندوز ۱۰ را با آن طراحی زیبایش برای دارندگان اکس‌باکس وان عرضه کرد، جای خالی یک انجمن پویا با طراحی‌ای همخوان با زبان طراحی ویندوز ۱۰ به‌شدت احساس می‌شد. حال مایکروسافت جواب این همه انتظار را امروز با تغییر طراحی انجمن اکس‌باکس داده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

با طراحی جدید انجمن اکس‌باکس، طراحی این وب‌سایت به استانداردهای طراحی وب‌سایت در سال ۲۰۱۶ نزدیک شده است و به این سبب، تجربه‌ی خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

تغییرات اعمال شده پس از این تغییر طراحی به شرح زیر است:

  • بهبودهای بخش دسته‌بندی
  • دسته‌بندی‌ها به بخش بالایی صفحه منتقل داده شده است و شما می‌توانید در محیطی بازتر بحث‌ها و زیرمجموعه‌های مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید
  • شیوه‌ی جستجوها بهبود یافته‌اند و اکنون جستجوهای‌تان سریع‌تر انجام می‌شود

البته به‌نظر می‌رسد که این انجمن هنوز نیز مشکلاتی در خود دارد. از جمله این مشکلا می‌توان به  ارور Gateway Timeout و بارگذاری نشدن بحث‌ها در بعضی از مواقع اشاره کرد. بنابراین در حالی که طراحیِ این وب‌سایت دچار دگرگونی شده اما کارایی این انجمن هنوز هم با مشکلاتی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند.

دیدگاه خود را در این باره با ما به‌اشتراک بگذارید.

منبع :

WINBETA

297 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,