xbox-forums-new-design

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره مایکروسافت طراحیِ انجمن اکس‌باکس را دچار تغییر کرد. پس از این‌که مایکروسافت ویندوز ۱۰ را با آن طراحی زیبایش برای دارندگان اکس‌باکس وان عرضه کرد، جای خالی یک انجمن پویا با طراحی‌ای همخوان با زبان طراحی ویندوز ۱۰ به‌شدت احساس می‌شد. حال مایکروسافت جواب این همه انتظار را امروز با تغییر طراحی انجمن اکس‌باکس داده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

با طراحی جدید انجمن اکس‌باکس، طراحی این وب‌سایت به استانداردهای طراحی وب‌سایت در سال ۲۰۱۶ نزدیک شده است و به این سبب، تجربه‌ی خوبی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

تغییرات اعمال شده پس از این تغییر طراحی به شرح زیر است:

  • بهبودهای بخش دسته‌بندی
  • دسته‌بندی‌ها به بخش بالایی صفحه منتقل داده شده است و شما می‌توانید در محیطی بازتر بحث‌ها و زیرمجموعه‌های مربوط به آن‌ها را مشاهده کنید
  • شیوه‌ی جستجوها بهبود یافته‌اند و اکنون جستجوهای‌تان سریع‌تر انجام می‌شود

البته به‌نظر می‌رسد که این انجمن هنوز نیز مشکلاتی در خود دارد. از جمله این مشکلا می‌توان به  ارور Gateway Timeout و بارگذاری نشدن بحث‌ها در بعضی از مواقع اشاره کرد. بنابراین در حالی که طراحیِ این وب‌سایت دچار دگرگونی شده اما کارایی این انجمن هنوز هم با مشکلاتی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند.

دیدگاه خود را در این باره با ما به‌اشتراک بگذارید.

منبع :

WINBETA

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,