Surface-phone-concept-top

مدت هاست که خبر های متعددی از سوی منابع مختلف منتشر می شود مبنی بر این که مایکروسافت و در واقع تیم مایکروسافت سرفس در سال ۲۰۱۶ پرچمدار ویندوزی کاملاً متفاوتی را تحت عنوان سرفس فون خواهد ساخت و این گوشی همان گوشی ای خواهد بود که مدیران مایکروسافت بار ها از آن به عنوان پرچمداری حرفه ای یاد کرده اند. حال مورد جدیدی مشاهده شده که خبر های گذشته را به واقعیت نزدیک می کند.

اوایل امروز کاربردی با جستجوی آدرس اینترنتی www.surfacephone.com، با مورد غیر قابل انتظاری رو به رو شده، اگر شما نیز این آدرس اینترنتی را جستجو کنید متوجه می شوید که به بخش محصولات سرفس مایکروسافت در وب سایت این کمپانی منتقل خواهید شد. مایکروسافت چرا باید آدرس اینترنتی www.surfacephone.com را خریداری کرده باشد؟

شاید برای شما جالب باشد بدانید که آدرس های اینترنتی دیگری از جمله Surfacepro.com | surfacebook.com | surfacemobile.com که به نوعی به برخی از دستگاه های خانواده سرفس اشاره می کنند، متعلق به مایکروسافت نیستند و بنابراین با جستجوی آن ها به بخش محصولات سرفس مایکروسافت در وب سایت این کمپانی منتقل نخواهید شد.

مشاهده این مورد که وب سایت www.surfacephone.com به مایکروسافت تعلق دارد، بار دیگر این فرضیه را تقویت می کند که همان طور که منابع مختلفی تا به امروز اعلام کرده اند، تیم سرفس در حال کار بر روی یک گوشی قدرتمند است که احتمالاً در اواخر سال ۲۰۱۶ شاهد معرفی آن خواهیم بود. با تمام این موارد تا کنون هیچ اشاره رسمی ای از سوی هیچ یک از مدیران مایکروسافت به گوشی ای تحت عنوان سرفس فون نشده است.

نظر شما چیست؟ آیا سال ۲۰۱۶ میلادی تیم سرفس بار دیگر به مانند سال های گذشته و این بار با سرفس فون همگان را هیجان زده خواهد کرد؟

منبع :

WMPOWERUSER

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میلاد صحرایی
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

فقط با برند که نمیشه گوشی فروخت / باید ببینیم چی تو چنته داره ؟!

  kian
  پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

  پس فک کردی اپل چجوری داره گوشی می فروشه (مخصوصا تو ایران)؟؟؟؟؟

kian
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

مشتاقم ببینم مایکروسافت می تونه بالاخره یه گوشی
در شان خودش و طرافداراش درست کنه
یه گوشی که نابود کنه همه رو
عین همون کاری که تو بقیه زمینه کرد

morteza vasheghani farahani
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

جالب و مرموز

مازيار
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

امیدوارم حداقل توی سورفیس فونها خساست به خرج نده و کلیدهای سخت افزاری رو برگردونه، از وقتی این کلیدها رو حذف کرده گوشی بیشتر شبیه اسباب بازیهای چینی شده!!

  امین
  پاسخ دهید پنجشنبه 8 بهمن 1394

  با شما موافق نیسم، من هم فکر میکردم که دکمه سخت افزاری خیلی بهتر و راحت تره! ولی الان با سیستم سواپی که گذاشته، هر وقت لازمش نداری خذفش میکنی و یه اسکرین کامل داری و لدون اینکه نگران باشی دستت روی دکمه بخوره و صفحه بره مثلا روی استارت…… خیلی خیلی خوبه، چون دارم باهاش کار میکنم میگم! بعدم گوشی با اینکه (لومیا ۹۵۰) ۵ اینچه ولی خیلی بزرگ نیست، یکی از دلایلش همین دکمه های نرم افزاریه!

   مازيار
   پاسخ دهید پنجشنبه 8 بهمن 1394

   در مورد بزرگی گوشی اکگه دقت کنید متاسفانه با وجود اینکه کلیدهای سخت افزاری رو برداشته اما همچنان به اندازه همون کلیدها جاش مونده و حاشیه داره، اگه اون حاشیها ها رو حظف میکرد خوب شاید میشد توجیه کرد اما متاسفانه در همه مدلها همچنان اون حاشیه ها موجوده، حتی در بعضی مدلها حاشیه پایی نبیشتر از مدلهای لومیای نوکیا هست، مثلاً مدهای ۵۵۰ و ۶۵۰ رو دقت کنید از کلیدهای سخت افزاری هم بیشتر حاشیه داره

    امین
    پاسخ دهید پنجشنبه 8 بهمن 1394

    برای لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰ ایکس ال که اینطوری نیست. حاشیه پایین واقعا کمه. دیگه از این کمتر کار با گوشی سخت میشد. شما به گرفتن گوشی و تاپ و کار با دکمه ها دقت نمیکنید. همینطوری نمیشه یه گوشی داد که همش ال سی دی باشه.

omid
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

سرفیس رو بعد لومیا۹۵۰ معرفی کنه ک کسی نمیره اونا رو بخره
ولی خدا کنه مثل سرفیس بوک زیبا باشه
چون زیبایی واقعن ی فاکتور اصلیه

و ف
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

مشتاقانه منتظر سرفیس فون هستم ، واقعا اگه بتونه فایل exe رو اجرا کنه تحول عظیمی رخ میده

  mohammad Saadatmand
  پاسخ دهید جمعه 9 بهمن 1394

  اگه می خواست تو همین ویندوز ده موبایلش می ذاشت

fanosedarya
پاسخ دهید چهارشنبه 7 بهمن 1394

مایکروسافت همین ویندوز ۱۰ موبایل رو بده بیرون ، سرفیس فون پیشکش

Mahmoud Dehghan
پاسخ دهید پنجشنبه 8 بهمن 1394

مایکروسافت بعد ویندوز ۱۰ منتظره ببینه موفق میشه یا نه اگه شد اونا رو رو میکنه اگر نشد که اوقول منقلو رو جمع میکنه میره

mohammad Saadatmand
پاسخ دهید جمعه 9 بهمن 1394

مایکروسافت جز خبر سازی عرضه چه کار دیگه ای داره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,