paint

مایکروسافت در حال ساخت نسخه ی ویندوز ۱۰ نرم افزار معروف و خاطره انگیز Paint است، نرم افزاری که پای ثابت تمام نسخه های ویندوز بوده مدرن خواهد شد و اکنون ویدیوی معرفی نرم افزار بازطراحی شده ی نقاشی منتشر شده است. با وینفون همراه باشید.

WalkingCat با ویدیوی پیش نمایش Paint خبر ساخت این نرم افزار با ویژگی های مختلفی کاربران داد. این نرم افزار کاملا برای ویندوز ۱۰ بازطراحی شده است و قابلیت های جدیدی را برای هواداران ویندوز به ارمغان خواهد آورد.
این نسخه تمام آن چیزهایی که سال ها برای افراد خاطره انگیز بوده و به نوعی جزو اصول این نرم افزار قرار گرفته است را در خود دارد و در کنار آن ویژگی هایی مثل طراحی سه بعدی را در خود دارد که به نوعی برای هالولنز نیز کاربردیست.

برای همین طراحان انواعی از ابزارها را برای طراحی سه بعدی اضافه کرده اند و تمامی آن ها به نوعی با صفحات لمسی و طراحی با قلم هماهنگ هستند. دیگر ابزارهای طراحی شده نیز با قلم و صفحات لمسی هم خوانی دارند.

شما را به دیدن ویدیوی پیش نمایش نرم افزار Paint دعوت می کنیم:

اخبار مربوط به ساخت نرم افزار ویندوز ۱۰ Paint قبلا هم با تصاویر لو رفته ای مشخص شده بود اما انتشار این ویدیو تقریبا همزمان با اعلام خبر کنفرانس جدید مایکروسافت در تاریخ ۵ آبان جالب توجه است، مایکروسافت احتمالا در این کنفرانس از All-in-one سرفس رونمایی خواهد کرد و همانطور که منابع نزدیک به مایکروسافت اعلام کرده اند، نرم افزارها و سخت افزارهای مربوط به این دستگاه با قلم و لمس هماهنگ خواهند بود و انتشار این ویدیو و نرم افزار جدید نقاشی ویندوز ۱۰ می تواند مهر تاییدی بر ادعاهای قبلی باشد.

نظر شما درباره طراحی جدید نرم افزار Paint چیست؟

منبع :

THE VERGE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
جوادی محب
پاسخ دهید شنبه 16 مهر 1395

کله دختره بیشتر توجهمو جلب کرد تا پینت البته هر دوشونم جالب بودند 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,