۸۵۵x481_3011523216_11_30_microsoft-l

مایکروسافت امروز به صورت رسمی در مرکز نوآوری های جهانی ورزش، همکاری با لالیگا در جهت تغییر و تحول در تجربه ی دیجیتالی هواداران فوتبال را اعلام کرد. با وینفون همراه باشید.

لالیگا مایکروسافت را به عنوان همکار و شریک اصلی تکنولوژی خود انتخاب کرده است تا این شرکت تجربه ی دیجیتالی حدود ۱.۶ میلیارد هوادار در سراسر جهان را با استفاده از هوش مصنوعی و سرویس های ابری خود مثل آژور و آفیس ۳۶۵ تغییر دهد و دسترسی راحت تری برای هواداران لالیگا ایجاد کند. با کمک این تجربه ی جدید لالیگا می تواند محتوای خاص یا تقاضای تماشای یک بازی خاص را به صورت انلاین برای هواداران فراهم کند.

پیلار لوپز رئیس مایکروسافت ایبریکا درباره این همکاری توضیح داده است:

” همکاری ما با لالیگا موج بزرگ جدیدی از نوآوری ها را به صنعت ورزش می آورد. تحولی که در راه است، حامیان مرتبط با باشگاه ها و بازیکنان و به صورت اساسی تغییر در مدیریت سازمان ها را باعث می شود”

بر اساس بیانیه ی لالیگا، سرویس های ابری مایکروسافت مثل آژور، آفیس ۳۶۵ و دینامیک ۳۶۵ نقش کلیدی را در این توافق بازی خواهند کرد و سرویس های ابری این شرکت دسترسی لالیگا برای بیش از ۱.۲ میلیارد کاربر را مقدور خواهد کرد.

همچنین با قدرت آژور امکانات جدیدی برای هواداران فراهم خواهد شد و همچنین این دو برای ایجاد نوآوری های جدید در ورزش همکاری خواهند کرد.

نظر شما درباره این همکاری بزرگ چیست؟

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,