hololens-kitchen-lowe

مایکروسافت به تازگی و در طی کنفرانس Ignite از همکاری این شرکت با Lowe، یک شرکت طراحی و فروش لوازم خانگی، پرده برداری کرد. در این همکاری شرکت Lowe با استفاده از هالولنز و هوش مصنوعی کار طاقت فرسای طراحی داخلی خانه ها را آسانتر خواهد کرد. با وینفون همراه باشید.

شرکت Lowe  با استفاده از هالولنز و در فروشگاه های منتخب به صورت پایلوت به مشتریان سرویس جدید خود را در طراحی خانه و آشپز خانه می دهد. هالولنز این امکان را خواهد داد تا مشتریان طراحی خانه خود را با جزییات بالا و به صورت هولوگرافیک ببینند و تغییرات را به صورت آنلاین و آسان اعمال کنند و طراحی کلی خانه خود را مشاهده کنند.

جزییات طراحی به قدری بالاست که مشتریان امکان تشخیص براق و رنگی بودن و مات بودن اوازم انتخابی را دارند. همچنین امکان تغییر سایز، نوع و بسیاری موارد دیگر در این برنامه وجود دارد. طراحی کلی نیز به صورت مینیاتوری قابل مشاهده است و دوستان وخانواده می توانند با استفاده از تبلت سرفس تغییرات را به صورت زنده ببینند.

cognitive-services-lowe

مایکروسافت در دمویی نشان داد که سرویس هوش مصنوعی چطور می تواند در انتخاب لوازم و طراحی ها به مشتریان کمک کند. هوش مصنوعی همچنین به مشتریان خواهد گفت که از لوازم موجود در فروشگاه Lowe کدامیک مناسب تر است.

در حال حاظر Lowe این سرویس جدید را به صورت پایلوت در سیاتل ایالات متحده به نمایش خواهد گذاشت و در آینده دو شهر دیگر نیز به این طرح افزوده خواهد شد. هنوز از تاریخ رسمی بهره برداری چیزی گفته نشده است.

منبع :

MSPU

296 پست
آرش ابراهیم زاده
:)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام