super-wi-fi-logo

مایکروسافت در جدیدترین شراکت خود به سراغ شرکت دی لینک رفته است تا سوپر وای فای را برای مناطق روستایی در سراسر جهان تامین کند. با وینفون همراه باشید.

هدف مایکروسافت از این همکاری دسترسی تمام افراد جهان از سی سال تجربه ی این شرکت و کمک به توسعه ی سوپر وای فای در مناطق توسعه نیافته ذکر شده است.

سوپر وای فای زیر ساخت اینترنت بی سیم مبتنی بر پروتکل ۸۰۲.۱۱af است که باعث می شود تا پهنای باند اسنفاده نشده در فرکانس پایین فضاهای موسوم به White space که در بین فرکانس های بالای عبوری وجود دارد، در دسترس قرار بگیرد. این پروژه به صورت ازمایشی در یکی از ایالت های امریکا نیز انجام شده و نتایج خوبی بدست آمده بود.

شرکت دی لینک نیز برای ایجاد تجربه ی بهتر ارتباطی و استفاده از اینترنت در سراسر جهان در این همکاری حضور دارد و دانش و نوآوری های خود را در این پروژه به کار خواهد گرفت.

البته این اولین باری نیست که مایکروسافت از فضاهای سفید برای دسترسی اینترنت کم هزینه تر استفاده می کند و آن ها در سال ۲۰۱۵ و در فیلیپین نیز برای برقراری ارتباط از این فضاها استفاده کرده بودند. همچنین امسال مایکروسافت هند تقاضای دسترسی و استفاده یک میلیارد هندی به فضاهای سفید در هنگام وجود مشکل را از دولت هند کرده بود که دولت این کشور این درخواست را رد کرد و این پروژه ناتمام ماند

باید منتظر انجام این پروژه و دسترسی بیشتر افراد به سوپر وای فای بود.

منبع :

ZDNET

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
RedDeath
پاسخ دهید دوشنبه 30 آبان 1395

منتظر مقایسه چرت هموطنان هستیم !

  alireza
  پاسخ دهید دوشنبه 30 آبان 1395

  ما هم منتظر شما بودیم!!!

  پاسخ دهید دوشنبه 30 آبان 1395

  حدس میزنم وقتی هم ک شنیدی ماشینی مثه Lykan رو لبنان میزنه حتما گفتی الان هموطنان میان باز مقایسه چرت میکنن با پراید ها؟؟
  ایران تنها کشور تو دنیاست ک اینترنت رایگانش رایگان و نامحدودش نامحدود نیست…

hossein
پاسخ دهید سه شنبه 1 آذر 1395

دلم از اینترنت رایگانش خونهههههه

ایرانول ، واسه دائمی هاش ، نت هفتگی رایگان میداد ، بعد فعال میکردیم ، هزینه ازاد حساب میکرد نامرد

میلیاردی به جیب میزدن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,