مایکروسافت هند به تازگی یک همکاری جدید با دپارتمان تحصیلات دانشگاهی دولت راجستان در هند جهت افزایش همبستگی تکنولوژی با آموزش و تعلیم دانشجویان و دبیران کالج‌های دولتی را اعلام کرده است. در ادامه با وینفون همراه شوید.

مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای آموزش دبیران کالج‌های دولتی از طریق برنامه آموزشی جدیدش است. به‌علاوه، این کمپانی محتوای پیشرفت حرفه‌ای برای آموزگاران خواهد ساخت، مثل «آموزش با تکنولوژی» یا TwT که از طریق شبکه آموزشی مایکروسافت در دسترس است.

پراتیک مهتا، سرپرست فروش-آموزش، مایکروسافت هند، راجع به این اعلامیه گفت:

ما در مایکروسافت باور داریم که آموزش مهم‌ترین سرمایه‌گذاری در آینده افراد است، و کلید رشد یک ملت. ما عمیقا در تجهیز اکوسیستم آموزشی هند با تکنولوژی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، که برای موفقیت در قرن 21 ضروری است. ترکیب محتوای باکیفیت، همکاری‌ها، ساخت ظرفیت دانشجویان، دبیران و مدیران، به اندازه دسترسی به تکنولوژی برای این امر اهمیت دارد. ما خوشحالیم که در این مسیر همکاری خود با ایالت راجستان را ادامه می‌دهیم.

شریماتی کیران ماهشواری، وزیر تحصیلات تکمیلی، فنی و سانسکریت دولت راجستان گفت که این پدیده علاوه بر توانمند کردن جوانان با تحصیلات فنی، استخدام آن‌ها در ایالت را افزایش خواهد داد. او همچنین بیان داشت که در تکمیل فاز اول، آموزش به دانشجویان بیشتری داده خواهد شد. دپارتمان تحصیلات دانشگاهی دارد برای منفعت دانشجویان ابتکارهای مختلفی را پیش می‌گیرد و طی این فصل تحصیلی برنامه‌های مرتبط با افزایش استخدام را معرفی می‌کند.

منبع :

MSPoweruser

6 پست
یاسمین صرافی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,