wrc_160929_1_s

مایکروسافت همچنان در عرصه ی ورزش هم حضوری موثر دارد و بعد از آنکه در مسابقات NFL جزو جدی ترین حامیان است، در NASCAR نیز از Hendrick Motorsports و در مسابقات فوتبال نیز از سیاتل ساندرز حمایت کرد. اکنون خود را درگیر مسابقات رالی جهان کرده است. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت از بزرگ ترین حامیان تیم رئال مادرید نیز به حساب می آید و حال در مسابقات رالی جهانی ۲۰۱۷ که توسط فدراسیون جهانی اتومبیل رانی برگزار می شود در کنار Toyota خواهد بود. این همکاری در زمینه تکنولوژی در سه حوزه ی زیر صورت خواهد گرفت:

  • توسعه ی پلتفرم آنالیز داده های مرتبط با رانندگی و هر آنچه به فعالیت های مسابقه مربوط می شود.
  • ایجاد سیستم اشتراک گذاری اطلاعات تیم برای ایجاد دسترسی به اعضا تا بتوانند اطلاعات مفید و موثر خود از جمله عکس و ویدیو را با استفاده از خدمات ابری در اختیار هم بگذارند.
  • افزایش ارتباط با هواداران از طریق ایجاد خدمات ابری و دستگاه های نمایشی مایکروسافت که در ردیف جلوی مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری قرار می گیرد.

wrc_160929_2_s

تویوتا که حدود ۱۷ سال در این رقابت ها حضور نداشته است قصد دارد تا با استفاده از تکنولوژی ردموند، خود را در بالاترین سطح این رقابت ها برساند و در این همکاری با یادگیری از این کمپانیِ تکنولوژی، طراحی و تولید بهترین اتومبیل ها را در دستور کار خود قرار دهد.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید جمعه 8 مهر 1395

مایکروسافت همه شرکت های اتومبیل سازی رو داره درو میکنه
از رنو-نیسان تا توییتا
چه میکنه این بازیکن!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,