microsoft-keyboard-accessory-patent

مایکروسافت بار دیگر نوآوری جدیدی را به ثبت رسانده است. این اختراع جدید کاور کیبورد قابل انعطاف و تاشو برای دستگاه های کامپیوتری است که روز گذشته جزییات آن توسط اداره ثبت اختراعات آمریکا منتشر شده است. با وینفون همراه باشید.

این پتنت، نوع جدیدی از کاور قابل انعطاف برای کیبورد تبلت هاست. برخلاف دستگاه های سرفیس فعلی، این محافظ نیازی به پایه ندارد. مایکروسافت با حذف پایه می تواند از ضخامت سرفس بکاهد.

این کاور دارای یک بخش نگهدارنده، یک قسمت ورودی دستگاه و یک پایه است.  قسمت نگهدارنده برای محافظت از دستگاه طراحی شده است. قسمت ورودی و پایه ها نیز به قسمت نگهدارنده وصل می شوند و این دوقسمت قابلیت چرخش نیز دارند. همچنین قسمت پایه قابلیت انعطاف دارد تا در حالت تبلت بتوان با دستگاه کار کرد. این کاور به راحتی از دستگاه های دیجیتالی که ابعادی به اندازه کاور دارند پشتیبانی می کند.

microsoft-keyboard-accessory-patent-3

حال بعد از اینکه شرکت های مختلفی از اولین کاور سرفس مایکروسافت برای دستگاه های خود کپی کردند، مایکروسافت به سراغ طراحی دیگری رفته است تا باز هم در میان دیگر شرکت ها، خاص بماند.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن
پاسخ دهید چهارشنبه 6 مهر 1395

support@2ndgear.ir

سلام.دوستان به این ادرس ایمیل بزنید بگید بازی دنده دو را به ویندوزفون با استفاده از آیلندوود پورت کنن.تیم سازنده برنامه ایرانی هست.ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,