_ویندوز پنل جدید

اپلیکیشن Photos با قابلیت های جدید برای اینسایدر ها به روز شد Timeline و Remix 3D به Photos آمدند

مایکروسافت به تازگی به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن Photos ویندوز 10 منتشر کرده است که برای اینسایدر های حلقه فست و Skip Ahead در دسترس قرار گرفته است. این به روز رسانی شامل دو ویژگی جدید است که مایکروسافت وعده آن را داده بود و پیش از این در حال انجام تست‌های اولیه توسط خود این شرکت بوده‌اند. با وینفون همراه باشید.

پیش از این در مورد قابلیت Timeline یا نوار زمانی ویندوز مطالبی منتشر شده بود و می‌دانستیم که این قابلیت یکی از مهم ترین قابلیت‌های جدیدی است که در به روز رسانی بهاره ویندوز 10 قرار است به این سیستم عامل اضافه شود. حال مایکروسافت یک قدم به جلو برداشته است و قابلیت Timeline را برای اپلیکیشن Photos در دستگاه های ویندوز 10 نیز اضافه کرده است.

با این به روز رسانی نسخه این اپلیکیشن به 2018.18022.13430 ارتقا پیدا خواهد کرد. این به روز رسانی در حال حاضر برای اینسایدر های حلقه Fast و Skip Ahead در دسترس است. قابلیت Timeline تصاویر و ویدیوهای کاربران را بر حسب زمان مرتب می‌کند و کاربران می‌توانند با استفاده از نواری که سمت چپ پنجره این اپلیکیشن قرار گرفته است، به راحتی به تصاویر قدیمی یا جدید خود دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از نوار زمانی کاربران قادر خواهند بود تا تصاویر و ویدیوهای مربوط به یک ماه یا یک سال خاص را ببینند. این قابلیت برای برخی کاربران عادی نیز در دسترس قرار گرفته است.

قابلیت جدید دیگری که با این به روز رسانی به Photos اضافه می‌شود قابلیت Remix 3D است که مدتی بود روند تست داخلی خود را طی می‌کرد و حال در دسترس اینسایدرها قرار گرفته است تا آنها نیز بتوانند این قابلیت را امتحان کنند.

Remix 3D به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از مدل های سه‌بعدی که از وبسایت Remix 3D دانلود می‌کنند، تصاویر و ویدیو های خود را ویرایش و شخصی سازی کنند. مایکروسافت همچنین در حال کار روی ویژگی های دیگری مانند استیکرها و رنگ آمیزی سه‌بعدی برای این قابلیت است که هنوز در مرحله تست داخلی قرار دارد و به زودی به اپلیکیشن Photos اضافه خواهد شد.

همانطور که اعلام شده است این به روز رسانی برای اینسایدرهای حلقه Fast و Skip Ahead در دسترس قرار گرفته است. اگر هنوز هم این به روز رسانی را دریافت نکرده اید می‌توانید از لینک اپلیکیشن Photos در استور مایکروسافت آن را دانلود کنید.

منبع :

WINDOWS LATEST

204 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , ,