_ویندوز پنل جدید

ویژگی ها و انیمیشن های جدید برای اپلیکیشن Photos ویندوز 10 در راه هستند به روز رسانی بزرگ برای Microsoft Photos

پیش از این گزارش‌هایی منتشر شده بود که ادعا می‌کردند مایکروسافت در حال کار روی چندین ویژگی جدید برای اپلیکیشن Microsoft Photos برای دستگاه‌های ویندوز 10 است. برخی از این ویژگی‌های جدید در سال 2017 منتشر شدند و در حال آزمایش توسط اینسایدرها هستند. با این حال ویژگی‌های جدید بیشتری وجود دارد که در حال حاضر مخفی بوده و تیم Photos در حال آزمایش‌های داخلی روی آنها هستند و هنوز اینسایدرهای ویندوز 10 به آنها دسترسی ندارند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اکنون قصد داریم به برخی ویژگی‌های جدیدی که قرار است در آینده‌ای نه چندان دور برای اپلیکیشن Microsoft Photos ویندوز 10 منتشر شود نگاهی داشته باشیم.

نمایشگر تصویر و ویدیو جدید:

انتظار می‌رود که اپلیکیشن Photos مجهز به یک نمایشگر عکس و ویدیو به‌صورت گالری شود که به کاربران کمک می‌کند تا با مشاهده پیش‌نمایش تصویر در گالری، به‌طور خودکار از یک عکس به عکس دیگر بروند. بارگذاری عکس‌ها بهبود قابل توجهی دریافت کرده است. این ویژگی در حال حاضر تحت آزمایش داخلی توسط تیم Photos است و انتظار می‌رود در بیلدهای پیش‌نمایش پیش رو، در اختیار اینسایدرها قرار بگیرد.

انیمیشن متن 3D روی تصاویر:

مایکروسافت با آزمایش دو گزینه جدید “Added 3D effects” و “Add animated text” در حال کار روی معرفی افکت‌های سه‌بعدی برای تصاویر است. این گزینه‌های جدید به کاربران اجازه می‌دهند روی تصاویر و ویدیوها افکت‌های سه‌بعدی را روی متون اضافه کنند. این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش توسط ایتسایدرهای حلقه فست است و پس اطمینان از عملکرد درست آن، به‌زودی برای همه کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

افکت‌های Remix 3D برای Photos:

پیش از این نیز گزارش شده بود که مایکروسافت در حال افزودن افکت‌های Remix 3D به برنامه Photos برای تصاویر شما در گالری است. این شرکت در حال حاضر در حال انجام آزمایش داخلی گزینه جدید Remix 3D بوده که در حال حاضر در برنامه Photos فعال است.

گزینه جدید بهبود یافته Research:

با به‌روزرسانی جدید نرم‌افزار Photos در آینده، مایکروسافت گزینه جدید “Contribute to improving research for all” را در منوی تنظیمات اضافه خواهد کرد. این گزینه به مایکروسافت اجازه خواهد داد اطلاعات مربوط به تحقیق توسط کاربران را به دست بیاورد تا از آن برای بهبود گزینه‌های مختلف جستجو برای همه کاربران استفاده کند. این گزینه در حال حاضر مخفی شده و باید در بیلدهای پیش‌نمایش بعدی ویندوز 10 برای آزمایش فعال شود.

سایر ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید:

  • بهبود برای صفحه “Saved”
  • بهبودهایی برای گزینه جستجو برای عکس‌ ها و ویدیوها (به طور پیش فرض فعال شده است)
  • یادداشت‌های حقوقی برای سال 2018 به روز شده است (به طور پیش فرض فعال شده است)
  • بهبود در صفحه ویرایش ویدیو (به طور پیش فرض فعال شده است)
  • قابلیت ذخیره آفرینش‌ها (Creations) در وان درایو (پنهان)

همان‌طور که در بالا گزارش شد، برخی از ویژگی‌های جدید در حال گذراندن آزمایش داخلی توسط تیم Photos در مایکروسافت قرار دارد و در بیلدهای پیش‌نمایش آینده در دسترس خواهند بود.

نظر شما در مورد این ویژگی‌های جدید چیست؟

منبع :

WINDOWSLATEST

2219 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید دوشنبه 18 دی 1396

جذاب ترینش رو نذاشتین!
انیمیشن آیکون ها که امیدوارم به همه اپ ها سرایت کنه
خیلی چذابه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,