بر کسی پوشیده نیست که مایکروسافت همواره در تلاش بوده تا مرورگر خود یعنی مایکروسافت اج را بیش تر میان کاربران محبوب کند و تعداد کاربران آن را افزایش دهد، از این رو به صورت پیوسته بهبودهای متعددی را برای آن در نظر گرفته است.

بر طبق گزارشاتی که اخیرا منتشر شده، مایکروسافت سخت در تلاش است تا عملکرد این مرورگر خود را بهبود بخشد و با عرضه به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ سرعت بارگذاری صفحات را در آن افزایش دهد.

با عرضه به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز کاربران پشتیبانی بیش تر این مرورگر را از برنامه های تحت وب مدرن و همین طور بهبود سرعت و روانی نمایش صفحات وب شاهد خواهند بود.

تغییراتی که مایکروسافت اج به خود خواهید دید به صورت آشکار در فضای مجازی منتشر شده، از دیگر تغییراتی که انتظار آن را خواهیم داشت، همان طور که به اطلاع شما رساندیم اعمال زبان طراحی فلوئنت که زبان طراحی آتی ویندوز ۱۰ خواهد بود در این مرورگر است.

به نظر می رسد مایکروسافت مجدانه پیگیر بهبود و زیباتر شدن مرورگر مدرن خود است، تا کاربران بیش تری را جذب آن کند، به خصوص که ویندوز ۱۰ اس به صورت پیش فرض از این مرورگر بهره می برد و امکان تغییر مرورگر پیش فرض در این نسخه از ویندوز نخواهد بود، لذا مایکروسافت تمام عزم خود را جزم کرده تا بهترین تجربه مرور وب را توسط این مرورگر فراهم آورد تا از این طریق کاربران این نسخه از ویندوز ۱۰ بیش ترین میزان رضایت را از این مرورگر داشته باشند.

منبع :

ONMSFT

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,