کنسول بعدی از خانواده اکس باکس که قرار است روی بازار را به خود ببیند Scorpio نام دارد که البته طرفداران اکس باکس کاملا با این نام آشنا هستند و البته جزییات این کنسول همچنان پشت پرده مانده است. ظاهرا قرار است نیمه ای از این ماه زودتر از موعد از پشت ابر خارج شود.

Scorpio کنسولی است که نه تنها طرفداران اکس باکس بلکه جامعه گیمرها انتظار آن را می کشند، چرا که بر طبق اخباری که تاکنون در دست داریم این کنسول به لحاظ پردازنده گرافیکی قوی ترین کنسولی خواهد بود که تاکنون ساخته شده و از بازی های ۴K پشتیبانی خواهد کرد.

طرفداران منتظر تا طبق روال معمول در نمایشگاه E3 سال جاری مایکروسافت جزییات این کنسول را فاش سازد، اما ظاهرا قرار است پیش از نمایشگاه سال جاری جزییات این کنسول فاش گردد چرا که فیل اسپنسر مدیر اکس باکس مایکروسافت در یک مصاحبه رادیویی از آینده بخش اکس باکس، سرویس اکس باکس لایو و البته کنسول اسکورپیو سخن گفته است.

هنوز مشخص نیست که چه جزییاتی فاش خواهد شد، اما به هر صورت آگاه شدن از دست پخت مایکروسافت و تیم اسپنسر پیش از موعد خود خبری خوب خواهد بود.

به هر صورت بایستی منتظر باشیم تا مایکروسافت اخبار بیش تر را در این زمینه منتشر سازد، و البته وینفون مثل همیشه منعکس کننده این اخبار خواهد بود.

منبع :

ONMSFT

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,