مایکروسافت اپلیکیشن Phone Companion را برای اتصال به ویندوز 10 بهبود می دهد

مایکروسافت در سال 2015 از اپلیکیشن Phone Companion رونمایی کرد که شامل نکات و آموزش هایی برای کاربران بود تا به راحتی با دستگاه های اندروید، iOS یا ویندوزفون خود به دستگاه ویندوز 10 خود متصل شوند و اطلاعات انتقال دهند. در واقع این اپلیکیشن همراه ویندوز 10 ارائه شد تا کاربران بدون مشکل اطلاعات خود را با کامپیوترشان همگام سازی کنند. حالا این کمپانی قصد دارد به کار این نرم افزار خاتمه دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت اخیرا سرویس ها و محصولاتی را ارائه کرده که بتوانید بدون توجه به این که از چه اکوسیستمی استفاده می کنید به طور مستقیم به فایل هایتان دسترسی داشته باشید. این سرویس ها شامل Continue on PC برای گوگل کروم هم می شود که به واسطه آن کاربران می توانند یک وب سایت را به طور مستقیم به کامپیوتر خود ارسال کنند و اج آن را باز خواهد کرد. مایکروسافت همچنین Continue on PC با مایکروسافت لانچر هم یکپارچه کرده که به شما این امکان را می دهد تا فایل ها و تصاویرتان را به کامپیوتر ارسال کنید. مایکروسافت هم اکنون به کاربرانی که از برنامه Companion استفاده می کنند توصیه می کند تا به تنظیمات رفته و از آپشن Phone برای اتصال مستقیم دستگاهشان به کامپیوتر ویندوزی استفاده کنند.

مایکروسافت اپلیکیشن Phone Companion را برای اتصال به ویندوز 10 بهبود می دهد

با این تفسیر مایکروسافت راه های بهتری را جایگزین Phone Companion کرده و احتمالا قصد خاتمه کار این نرم افزار را دارد.

نظر شما در این باره چیست؟ مایکروسافت تا چه اندازه اتصال بین دستگاه ها با کامپیوتر را ساده کرده؟ آیا از هماهنگی اتصال دستگاه اندروید، iOS یا ویندوزفونی خود با کامپیوترتان راضی هستید؟

منبع :

MSPOWERUSER

147 پست
امیرحسین شعبانی نژاد
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,