همگی ما می‌دانیم که مدتی است مایکروسافت به دنبال اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از ماوس و کیبورد روی ایکس باکس وان است اما به نظر می‌رسد که این قابلیت زودتر از موعدی که منتظرش هستیم، از راه خواهد رسید. بر اساس پستی از Microsoft Poland (مایکروسافت لهستان)، برنامه پشتیبانی از ماوس و کیبورد برای تمامی کنسول های ایکس باکس وان تایید شده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

با وجود این که پست منتشر شده به زبان لهستانی بوده اما ترجمه آن منظور را به خوبی خواهد رساند:

بعضی از گیمرها ترجیح می‌دهند که دنیای مجازی را با یک پد در دستشان به کنترل بگیرند. بقیه نیز حرکات ماوس را ارزشمند می‌دانند. کسانی هم هستند که تنها با کیبورد بازی می‌کنند. حال صاحبان کنسول های ایکس باکس وان، شامل مدل های ایکس باکس وان اس و یا ایکس باکس وان ایکس، می‌توانند وسیله بازیشان را خود انتخاب کنند.

امکان دارد که این پست Microsoft Poland اشتباه بوده باشد اما قبل از اعلام رسمی این قابلیت این پست منتشر شده است. متاسفانه تاریخ مشخصی نیز برای عرضه این قابلیت در این پست مشاهده نشده است.

دیدگاه خود را درباره این خبر با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,