مدیر برنامه مایکروسافت با ساخت یک ویدیو این شرکت را ترک می‌کند. Jens Eggert پس از سالها تلاش در این شرکت بزرگ خاطرات خود را از شهر سیاتل در این ویدیو به منظور ادای احترام جمع آوری کرده است. همراه وینفون باشید.

Jens Eggert پس از سالها زندگی در شهر سیاتل ایالات متحده آمریکا و کار در شرکت مایکروسافت به عنوان مدیر برنامه این شرکت، که پیش‌تر در نوکیا کار می کرده است، در این ویدیو تصاویر مختلف از شهر سیاتل و رویدادهایی از مایکروسافت آورده است. علاوه بر ساخت، ترانه این ویدیو نیز از شهر سیاتل با سبک راک/گرانج نوشته و اجرای Jens Eggert است.

خوب من ترانه‌ای درباره‌ی شهری که عاشقش هستم نوشتم… بسیاری از چیز هایی که دوست دارم و با آنها بزرگ شدم (که قبلا نمی‌دانستم) از همین شهر آمده اند. گروه های گرانج نظیر Nirvana، Soundgarden، Pearl Jam، Alice In Chains گیمر های کامپیوتر و سریال Twin Peaks و بسیاری دیگر در سیاتل بودند. بنابر این با خود فکر کردم که هم اکنون زمان انتشار آن(ویدیو) است. این ممکن است شکستی حماسی باشد اما در آن صداقت هست. از عکس هایی که در این سالها گرفتم ویدیویی ساختم.

این ویدیو در نرم افزار Windows Movie Makers کامپایل شده و عکس های آن توسط دوریبن گوشی های نوکیا و مایکروسافت ثبت شده است. Jens Eggert مایکروسافت را به مقصد Jabra GN Audio برای عنوان شغلی مدیر ارشد محصولات نرم افزاری ترک می کند.

منبع :

ONMSFT

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,