scorpio-2

اگرچه فیل اسپنسر برای دوری از تنش و حاشیه ها در عرصه ی رقابت، بارها نسبت به عدم وجود جنگ بین کنسول ها اشاره کرده است، اما چه بخواهیم چه نخواهیم جنگ کنسول ها تا حدودی وجود دارد و وارد فاز جدیدی نیز شده است و اکنون ردموندی ها، اسکورپیورا با ویژگی جدیدی معرفی می کنند. با وینفون همراه باشید.

زمانی که دو کنسول نینتدو و سونی باهم رقابت می کردند شاید رقابت ساده تر بود و با تغییراتی توان پیروزی به دست می آمد، اما به امروز دنیای بازی ها دنیایی فراتر از شرایط معمولی سالیان قبل و نشستن چند بازیکن و شروع بازی با کنسول است؛ با حضور واقعیت مجازی و واقعیت میکس در دنیای امروزی، عرصه ی بازی ها به فراتر از دنیای واقعی رفته است.

سونی قابلیت ۴K را در کنسول جدید خود قرار نداد و بعد از رونمایی، بارها توسط کارشناسان مورد انتقاد قرار گرفت و مایکروسافت نیز از این فرصت به بهترین شکل برای پیشی گرفتن از رقیب استفاده کردند و در مصاحبه های خود به آن اشارا کردند و اکنون در صفحه ی اسکورپیو نیز، اسکورپیو را تنها کنسول ارایه دهنده ی ۴K حقیقی معرفی کرده اند

project-scorpio-features

سونی برای جذب طرفداران خود هدست مجازی پلی استینشن را معرفی کرد تا اولین و تنها کنسول خانگی شود که تجربه ی هدست مجازی را برای کاربران خود فراهم می کند و با قیمتی مناسب و ویژگی هایی جالب، نظر مخاطبان را به سمت خود جلب کرده است. این همان چیزی است که در ابتدا به آن اشاره کردیم، جنگ در فاز جدید!

از آن طرف به نظر می رسد مایکروسافت تحت تاثیر قرار نگرفته است و پروژه ی اسکورپیو را بیشتر از تصورات فعلی در ذهن خود پرورانده است، چرا که در وب سایت اسکورپیو خبر از داستان جذابی می دهد و نوشته ” اولین و تنها کنسول ارائه دهنده بازی ۴K حقیقی و واقعیت مجازی با بالاترین کیفیت” ؛ این یعنی یک شلیک به سمت هدست واقعیت مجازی شرکت رقیب.

از آن طرف وقتی هدست سونی را با شرکت های Vive و Rift مقایسه کنیم، حرفی برای گفتن ندارد و انچنان قدرتمند به نظر نمی رسد و وقتی جمله ی مایکروسافت با وضوح اعلام می شود، یعنی چیزی در چنته ی ردموندی ها وجود دارد که آن ها را شجاع تر کرده است.

اگرچه مایکروسافت در نمایشگاه E3 رسما اعلام کرد که هدست مخصوصی برای اسکورپیو نخواهد ساخت،و این ماجرا جذابیت این جملات مایکروسافت را بیشتر می کند و به هرحال باید منتظر تعطیلات ۲۰۱۷ بمانیم، تعطیلاتی که دور نیستند و می توان در این تعطیلات، کنسول جذاب ردموندی ها را دید.

منبع :

UPLOADVR

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید یکشنبه 1 آبان 1395

اقا یه سوال این تعطیلات ۲۰۱۷ دقیقا کی میشه؟ کنسول کی قابل خرید میشه؟؟؟؟؟

پروفسور زووم
پاسخ دهید یکشنبه 1 آبان 1395

دوست عزیز نویسنده یا بهتر بگم مترجم عزیز، کجای متن اصلی به واژه جنگ اشاره شده ( واژه جنگ معنای منفی داره و نفرت رو در خود مستتر دارد) در متن اصلی واژه rival اشاره شده که به معنی رقیب و رقابت هست و گاها هماورد هم معنی میشه.در استفاده از واژه های خودتون دقت کنید که ایا واژه مورد نظر بار منفی دارد یا خیر. هر سایت ایرانی رو نگاه میکنیم وضعیت به این شکر هست. یکی واژه شوخی رو تمسخر معنی میکنه یکی هم واژه جنگ رو جایگزین رقابت میکنه

  هادی اکبری زاده
  پاسخ دهید دوشنبه 2 آبان 1395

  Don’t let anyone tell you the console wars aren’t alive and well؟ لطفا معنیش رو بگین بهم؟ 🙂
  اگرچه در جملات بعدی رقابت بین سونی و نینتندو رو اشاره کرده.
  و نکته ای که مهمه اکثرا بخش هایی از مطالب بر اساس تجارب نویسنده و با اقتباس از منبع هست. ممنون از انتقادتون. 🙂

  محمدم
  پاسخ دهید دوشنبه 2 آبان 1395

  @اقای پرفسور زووم عزیز
  این خیلی خوب هست که شما فرق بین نویسنده رو با مترجم رو میفهمی
  نویسنده سایت که فقط مترجم نیست که فقط گفته و نقل قول دیگر رو به زبان پارسی برگردونه،در این صورت هر مترجم یه نویسندست.گاهی هم خلاقیت لازمه در ضمن اینطور هم نیست که فقط سایتهای ایرانی از نکات نگارشی دقت نمیکنند،سایتهای خارجی زیادی هم به همین شکل هستند!برای نمونه همین سایت منبع رو چک کردم،اگه اشتباه نکنم۹مین کلمه از پاراگراف از wars استفاده کرده
  اینجا که گلستان شعر و ادب نیست که فقط از گل و بلبل استفاده کنند تا به مذاق شما خوش بیاد
  گاهی هم برای افزایش هیجان از کلمات این چنینی استفاده میشه و من بهت قول شرف میدم که افرادی با دیدن کلمه [جنگ] داخل پست اقای هادی اکبر زاده بر اثر افسردگی خودکشی کنند و نه بر اثر منحرف شدن از دین به داعش بپوندند
  این خط 👈 | اینم نشون 😉 ‎;)‎ …خخخ

   پروفسور زووم
   پاسخ دهید دوشنبه 2 آبان 1395

   خوب حالا کاملا متوجه میشم دلیل خشونت بالای جامعه ایران چی هست . متاسفم برای طرز تفکرتون.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,