مایکروسافت از زمان روی کار آمدن نادلا بیشتر به صحبت ها و درخواست های کاربران توجه می‌کند، این تغییر در بسیاری از قسمت های شرکت ملموس است. اکس باکس یکی از بخش هایی است که طی سالهای اخیر تعامل خوبی با کاربران پیدا کرده است. مایکروسافت برای جلب نظر کاربران قول داده که منو و داشبورد جدید اکس باکس وان اکس بر اساس اولویت ها طراحی خواهد شد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

منوی کاربری اکس باکس وان معمولی که از کاشی های ویندوزی استفاده می کرد به دلیل پیچیدگی و سردرگمی مورد نقد قرار گرفت. از آن موقع به بعد مایکروسافت سعی کرد با دادن به روز رسانی های مختلف این مشکل را حل کند.

حال آقای Mike Ybarra نایب رییس بخش اکس باکس و ویندوز، در مصاحبه ای با VG274 گفته است که داشبورد جدید بدون در نظر گرفتن قدرت کنسول بین تمامی اکس باکس ها وجود دارد.

ما در این مورد فکر کردیم که وقتی اکس باکس وان اکس را بیرون دادیم چه کار کنیم؟ من به تیم گفتم لازم نیست کاری انجام بدیم، همه وقتی که اکس باکس وان اکس را گرفتند، متوجه خواهند شد. من و Phil Spencer در موردش صحبت کردیم و بهبود های زیادی در بخش منوی کاربری و داشبورد ایجاد کردیم. من احساس خوبی درباره موقعیت امروزمان دارم اما ما این داشبورد را جوری طراحی که کردیم که در بین تمامی اعضای خانواده اکس باکس باشد و اکس باکس وان اس و معمولی هم بتوانند آن را به قدرت اجرا کنند.

همچنین Ybarra تاکید کرد که هنوز طراحی ما کامل نشده و داریم از نظرات و فیدبک های کاربران استفاده می کنیم.

هنوز زود است. ما با استفاده فیدبک های کاربران دائما در حال تغییر داشبورد هستیم. همیشه عملکرد عالی در اولویت ما قرار داشته است.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا مایکروسافت تمام قدرت خود را روی این محصول پیاده کرده است یا خیر؟

منبع :

VG247

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,