دیروز به اطلاع شما رساندیم که سرفس پرو جدید و سرفس لپ تاپ در نقاط مختلف دنیا در دسترس خریداران قرار گرفته اند، مایکروسافت برای تبلیغ بهتر این دو محصول و حفظ تب و تاب عرضه این دو محصول جدید، دو ویدیو تبلیغاتی کوتاه را در کانال Microsoft Surface YouTube منتشر ساخته که جالب و تاثیر گذار به نظر می رسند.

در دنیای امروز نقش پر رنگ و مهم تبلیغات در فروش و موفقیت یک محصول امری کاملا واضح و آشکار است، مایکروسافت نیز برای موفقیت بیش از پیش برند سرفس به صورت پیوسته تبلیغات مختلفی را در رسانه های مختلف منتشر می سازد، اکنون با عرضه دو عضو جدید از خانواده سرفس دو تبلیغ کوتاه از این دو محصول را منتشر ساخته است که در ادامه به تماشای آن می نشینیم.

همان طور که در بالا مشاهده کردید تبلیغ کوتاه اول به سرفس لپ تاپ اختصاص دارد. این تبلیغ تم و رنگ و لعابی مشابه تبلیغ اولیه رونمایی این محصول را دارا است، اما علاوه بر آن نحوه باز شدن دستگاه و روانی عملکرد لولای آن به خوبی نمایش داده می شود.

در انتها به کاربران یادآوری می شود که اکنون قادر هستند تا سرفس لپ تاپ را از مایکروسافت استور و فروشگاه BestBuy تهیه کنند.

ویدیو دوم هم به معرفی سرفس پرو جدید اختصاص دارد، این ویدیو نیز از موزیک و تم مشابه ویدیو معرفی این محصول در کنفرانس مایکروسافت در شانگهای بهره برده است، در این ویدیو بر نکاتی از دستگاه نظیر عمر باتری بالای ۱۳.۵ ساعت، پشتیبانی از نسل جدید سرفس پن و تایپ کاور جدید تاکید شده است.

یکی از حربه های دیگری که مایکروسافت برای فروش این دو محصول در نظر گرفته است، تخفیفات خاصی است که برای کاربران مک و آیپد در نظر گرفته شده است، بدین معنی که کاربران مک و یا آیپد می توانند با تحویل دستگاه خود و با توجه به شرایطی که مایکروسافت تعیین کرده از تخفیف ویژه تا سقف ۸۵۰ دلار نیز بهره مند شوند.

سیاست های تبلیغات و فروش مایکروسافت در زمینه برند سرفس را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع :

ONMSFT

1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
عباس
پاسخ دهید یکشنبه 28 خرداد 1396

اینکه تو لپتاپهای هیبریدی اپل کپی کرد کاملا واضحه…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,