_ویندوز پنل جدید

بروزرسانی جدیدی برای ابزارهای یادداشت برداری ویندوز 10 منتشر شد همزمان برای Sticky Notes و OneNote

به طور حتم شما با اپلیکیشن OneNote آشنا هستید. اما به غیر از آن، ابزار دیگری به نام Sticky Notes در ویندوز وجود دارد که به شما در یادداشت برداری کمک می‌کند. خبر خوب اینکه هر دو ابزار امروز بروزرسانی جدیدی دریافت کردند که ویژگی‌ها و بهبودهای مهمی را شامل می‌شود. با وینفون همراه باشید.

اجازه دهید با Sticky Notes شروع کنیم. بعد از نصب آخرین نسخه، یعنی نسخه‌ی 3.6.73، موقعیت و اندازه‌ی یادداشت‌های شما به همان صورت که آن‌ها را رها کردید، باقی خواهند ماند. در زیر لیست تغییرات رسمی را مشاهده می‌کنید :

  • موقعیت و اندازه‌ی یادداشت‌ها بعد از مدتی فراموش می‌شدند. ما آن‌ها را سر جایشان چسباندیم و پنجره‌های شما دقیقا همان‌طور که رها شدند، باقی خواهند ماند.
  • نوشتن در زبان کره‌ای باعث تکرار حروف می‌شد. اکنون این مشکل رفع شده است.

همچنین آخرین بروزرسانی OneNote قابلیت جذابی را به آن اضافه کرده است. یکی از بهترین ویژگی‌هایی که مایکروسافت به این برنامه اضافه کرده است نوار مدرن است. کاربرانی که از نسخه‌ی تحت وب OneNote استفاده می‌کنند نیز شاهد حضور نوار مدرن، بدون هیچ گونه دستکاری در ویژگی‌های قبلی هستند. با استفاده از این لینک می‌توانید تغییرات ایجاد شده را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت آخرین نسخه‌ی Sticky Notes از این‌جا اقدام کنید.

نظر شما چیست؟ آیا تغییرات دیگری را مشاهده کرده‌اید؟

منبع :

MSPU

97 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,