مایکروسافت اخیرا یک به روز رسانی Firmware جدید برای سرفس پرو ۲۰۱۷ عرضه کرده است. این به روز رسانی مستند نشده و هیچ اطلاعاتی از آن در دسترس نیست و ما نمی دانیم که چه تغییراتی را برای این دستگاه به ارمغان آورده است. این به روز رسانی “Intel(r) Dynamic Platform and Thermal Framework Generic Participant” نام دارد، بنابراین شاید بتوان این طور حدس زد که در ارتباط با کنترل انرژی و کنترل دما بوده باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر دستگاه شما به صورت خودکار این به روز رسانی را دریافت نکرده باشد، شما می توانید با مراجعه به Settings > Windows Update اقدام به دریافت آن کنید.

به نظر ما مایکروسافت واقعا باید مستند سازی به روز رسانی های Firmware را جدی بگیرد تا کاربران بتوانند قبل از نصب آن ها، متوجه شوند که چه چیزهایی قرار است تغییر کنند و اگر مشکلی در حین یا پس از دریافت آن پیش آمد، بتوانند آن را راحت تر عیب یابی کنند.

در اوایل ماه جاری، مایکروسافت یک به روز رسانی Firmware برای سرفس پرو ۴ منتشر کرد که عملکرد Windows Hello را مختل کرد؛ همچنین قبل از آن، این شرکت کاربران سرفس پرو ۳ را ماه ها با مشکلات باتری وحشتناکی مواجه کرده بود که باز هم دلیل آن، یک به روز رسانی Firmware بود. از آن جا که سرفس یک برند رده بالا و خاص است، کاربران باید بتوانند اعتماد کنند که به روز رسانی های جدیدی که برای آن ها در دسترس قرار می گیرد، کامپیوترشان را با مشکل مواجه نخواهد کرد.

آیا شما نیز موفق به دریافت این به روز رسانی روی سرفس پرو خود شده اید؟

منبع :

MSPU

1991 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
zaryab
پاسخ دهید سه شنبه 24 مرداد 1396

من خودم همیشه از این آپدیتای فریمور سرفس که میاد میترسم، هر بار بدتر ازقبل

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,