به روز رسانیبه روز رسانی های ویندوز 10 موضوع بحث‌های بسیاری از زمان انتشار این سیستم عامل تاکنون بوده اند. مایکروسافت به دنبال به روز کردن سیستم عامل تمام کاربرانش است اما برخی کاربران از به روز رسانی های متعدد راضی نیستند و قصد توقف آن‌ها را دارند. اخیراً اعلانی مربوط به به روز رسانی ویندوز 10 برای کاربرانی که به روز رسانی های خود را متوقف کرده بودند ارسال شد که به بحث‌های پیرامون سیاست‌های به روز رسانی ویندوز 10 روحی تازه بخشید. با وینفون همراه باشید.

اخیراً کاربرانی که به روز رسانی های خود را متوقف کرده بودند و از ویندوز 10 نسخه 1703 استفاده می کردند، متوجه اعلانی شدند که آنها را ترغیب به به روز رسانی به آخرین نسخه ویندوز 10 یعنی 1709 می‌کرد.

کاربران از سیاست‌های به روز رسانی مایکروسافت گله‌مند بودند و خواهان تصمیم‌گیری در مورد نصب به روز رسانی های خودشان بودند و مایکروسافت نیز در مقابل به کابران اجازه داد تا نصب به روز رسانی های منتشر شده را مدتی به تاخیر بیاندازند. افشای این حقیقت که ویندوز 10 هنوز هم میتواند خواسته های کاربران را نادیده بگیرد و به روز رسانی ها را نصب کند ممکن است اعتماد بسیاری را نسبت به مایکروسافت از بین ببرد.

مایکروسافت در پستی در پایگاه اطلاعات خود، وجود این مشکل را تایید کرد و گفت:

اگر در حال استفاده از ویندوز 10 نسخه‌های 1507، 1511، 1607، یا 1703 هستید، باید انتظار یک اعلان باشید که به اطلاع شما می‌رساند که دستگاه شما باید جدیدترین به روز رسانی های امنیتی را دریافت و نصب کند. نسخه‌های 1607 و 1703 ویندوز 10 هنوز به پایان سرویس خود نرسیده‌اند اما باید به جدید ترین نسخه ویندوز 10 به روز رسانی شوند تا از تهدیداتی که اخیراً برای رایانه‌های شخصی مطرح شده اند محفوظ بمانند.

مایکروسافت مطلع است که این اعلان‌ها به اشتباه برای برخی کاربران ویندوز 10 نسخه 1703 فرستاده شده است که به روز رسانی های خود را به تاخیر انداخته اند. این مشکل در 8 مارس 2018 شناسایی شد.

مایکروسافت در آینده‌ای نزدیک نسخه جدیدی از ویندوز 10 یعنی به روز رسانی اسپرینگ کریترز یا نسخه 1803 را منتشر خواهد کرد و امیدوار است که زمینه لازم برای به روز رسانی کاربران به این نسخه فراهم باشد و مشکلی مانع از این کار نشود.

منبع :

MSPU

196 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,