مایکروسافت دیشب گزارش مالی سه‌ ماه چهارم سال 2019 خود را منتشر کرد که خبر از درآمد 33.7 میلیارد دلاری و سود 12.4 میلیارد دلاری می‌داد. درآمد حاصل از سرویس ابری مایکروسافت 11.4 میلیارد دلار بوده که رشدی 19 درصدی را تجربه کرده است. برای بررسی جزئیات بیش‌تر در ادامه با وینفون همراه باشید.

طبق گزارشات مایکروسافت رشدی 64 درصدی درآمد حاصل از اژور باعث شده تا درآمد محصولات سرور و خدمات ابری مایکروسافت رشدی 22 درصدی را تجربه کند. سرویس‌های سازمانی مایکروسافت نیز رشدی 4 درصدی را تجربه کرده است. برای مقایسه، طبق گزارشات مایکروسافت رشد محصولات سرور و خدمات ابری رشدی 27 درصدی و اژور رشدی 73 درصدی را در سه ماه سوم 2019 ثبت کرده بودند؛ که نشان از کاهش سرعت رشد اژور و خدمات ابری مایکروسافت است.

Enterprise Mobility نیز همچنان به رشد خود ادامه داده و اکنون 116 میلیون کاربر دارد که نشان از رشد 41 درصدی است. به دلیل توقف پشتیبانی از ویندوز سرور 2008 و SQL سرور 2008، درآمد محصولات سرور از جمله ویندوز و SQL رشدی 5 درصدی را تجربه کره است.

سود ناخالص کلی این بخش 19 درصد رشد داشته است. که بخش عمده افزایش سود ناخالص این بخش به دلیل رشد سود ناخالص حاصل از اژور بوده است.

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,