مایکروسافت به تازگی گزارش مالی سه‌ ماه چهارم سال 2019 خود را منتشر کرد که خبر از درآمد 33.7 میلیارد دلاری و سود 12.4 میلیارد دلاری می‌هد. طبق گزارشات مایکروسافت، درآمد خدمات تجاری آفیس و سرویس‌های ابری رشدی 14 درصدی داشته که عمدتا به دلیل رشد 31 درصدی درآمد حاصل از آفیس 365 بوده است. برای بررسی جزئیات بیش‌تر در ادامه با وینفون همراه باشید.

تعداد کاربران تجاری آفیس 365 رشد 23 درصدی را تجربه کرده و علاوه بر این درآمد مایکروسافت از هر کاربر نیز افزایش پیدا کرده است. البته با توجه به مهاجرت کاربران به سرویس‌های ابری درآمد حاصل از فروش مجوز‌های محصولات آفیس افتی 17 درصدی داشته است.

از سمت مشتریان، درآمد حاصل از آفیس 6 درصد رشد داشته و تعداد کاربران فعال اشتراک آفیس 365 به 34.8 میلیون نفر رسیده است. مایکروسافت اشاره می‌کند که این شرکت از درآمد اشتراک‌ها و قدرت معاملاتی در ژاپن بسیار سود برده است.

همچنین مایکروسافت اشاره می‌کند که درآمد حاصل از لینکدین در تمام خطوط تجاری به میزان 25 درصد رشد داشته است. جلسات مرتبط با لینکدین نیز رشد 22 درصدی را با توجه به سطح استخدام‌ها و مشاغل مربوطه، ثبت کرده اند.

درآمد حاصل از سرویس Dynamics 365 رشدی 45 درصدی داشته در حالی که تمامی محصولات Dynamics و خدمات ابری رشدی 12 درصدی را تجربه کرده‌اند.

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

155 پست
امیر سلیمی
دانشجوی مهندسی مکانیک، علاقمند به تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، عاشق فیلم و سریال و کمیک
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,