interbrand-best-global-brands-2016-green-1

برترین برندهای جهان در سال ۲۰۱۶ طبق روال هر سال توسط Interbrand اعلام شد تا نشان دهد مایکروسافت نسبت به سال قبل تغییر رتبه ای نداشته است و جایگاه خود را در میان برندها حفظ کرده است. با وینفون همراه باشید.

Interbrand طبق روال هر ساله ی خود، ۱۰۰ برند برتر جهان را معرفی کرد و بار دیگر نام اپل به عنوان بهترین برند دنیا معرفی شد. برندی که با ارزش ۱۷۸.۱۱۹ میلیارد دلار با اختلافی حدود ۴۰ میلیارد دلاری نسبت به گوگل رده ی دومی در صدر برندها قرار دارد. بعد از اپل و گوگل نیز، کوکاکولا با ۷ درصد کاهش ارزش و ۷۳.۱۰۲ میلیارد دلار خود را بین سه برند برتر دنیای تکنولوژی قرار داده است و  اکنون بالاتر از مایکروسافت در رده ی چهارمین برند ارزشمند جهان شناخته می شود.

۲۰۱۶-best-brands

مایکروسافت با ۸ درصد افزایش ارزشمندی برند به ۷۲.۷۹ میلیارد دلار در رده ی چهارم قرار دارد. نکته ی جالب درباره مایکروسافت، اوج گرفتن قوی آن ها از سال ۲۰۱۴ است ولی برای رسیدن به صدر برندها به نظر کار بسیار سختی پیش رو دارند.

همچنین بالاترین میزان رشد برندها نیز مشخص شده است که در این میان، فیس بوک با ۴۸% رشد جایگاه اول را به خود اختصاص داده و بعد از آن آمازون با ۳۳%، LEGO با ۲۵%، نیسان ۲۲% و Adobe با ۲۱% جزو پنج برندی هستند که در سال ۲۰۱۶ بیشترین رشد را داشته اند. سریع ترین رشد نیز از آن کمپانی Adobe شده است.

در تعیین جایگاه کمپانی ها، سه عنصر کلیدیِ عملکرد مالی برند، تاثیرگذاری برند در انتخاب مشتریان و قدرت برند برای تعیین قیمت ها و یا امنیت درآمدی دخیل بوده است.

منبع :

MSPOWEUSER

  • چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۲۰:۴۵
  • ۴ نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1278 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
سفیذ
💔 12 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵

حالا که چهارم شده یه اپ ios دیگه به همین مناسبت بده بیرون ! :)))

سعید
💔 26 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵

بره گمشه.

hamid
💔 23 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵

کوکا کولا خاصیتش بیشتر از مایکیه ، حداقل بازده بیشتری داره

ali
💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵

مایکروسافت توی سال ۲۰۱۶ هیچ محصول خاصی و هیچ چیزی معرفی نکرده که باعث افزایش ارزشش بشه همه خبرای مایکروسافت برای سال ۲۰۱۷ سرفیس و سرفیس پرو و سرفیس فون و کلی محصولات با ارزش ولی این آمار به صورت لحظه ای در حال تغییره و بالا پایین شدنه و چیز ثابتی نیست که بشه بگی صد در صدی هست یک مرتبه می بینی یک خبری میاد فلان مشکل برای برندی پیش اومده ارزشش پایین اومده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,