نرم افزار های دات نت فریمورک همیشه پای ثابت بازی ها هستند. هر بازی برای اجرا مستلزم نصب دات نت فریمورک است. این ماه، مایکروسافت نسخه ۴.۷ فریمور های دات نت فریمورک را عرضه کرد و به دلایل همیشگی خود به کاربران پیشنهاد نصب آن ها را داد: هیجان بیشتر در کنار امنیت بیشتر در هنگام بازی کردن با رایانه. در ادامه نیز، کاربران را از نصب این نسخه جدید دات نت منع کرد.

درست دو روز بعد از این که مایکروسافت با قدرت بر نصب این نرم افزار اصرار داشت، این کمپانی اعلام کرد کاربران به سرعت نصب این نسخه جدید دات نت فریمورک را متوقف کنند. این کمپانی اعلام کرد که این دات نت هنوز به تایید نهایی نرسیده است و نباید توسط کاربران نصب شود. دو روز بعد هم، این کمپانی اعلام کرد حتی نرم افزار های Skype for Business و Lync را هم نصب نکنید.

پیشنهاد نصب اصلی نصب دات نت فریمورک در تاریخ ۱۳ ژوئن در بخش ویندوز آپدیت به کاربران داده شد و برچسب آپدیت پیشنهاد شده بر روی آن خورده بود. ظاهرا تیم Exchange ردموندی ها نیاز به مراقبت های ویژه برای چشم های خود داشتند زیرا هنوز هم پس از انتشار این نسخه، در تاپیکی نوشتند که این نسخه دات نت فریمورک در حال تایید شدن برای Exchange Server است و پروسه به پایان نرسیده است.

در طول پروسه تایید شدن این نسخه دردسر ساز دات نت فریمورک نیز، پیغامی برای دارندگان Exchange server ارسال شد که از نصب این به روز رسانی خود داری کنند و در صورت نصب آن، با مشکلاتی مواجه خواهند شد. کاربرانی که این نسخه را نصب کرده بودند نیز، باید برای بازگردانی به تنظیمات پیشین راه های پر دردسری را طی می کردند.

منبع :

THEREGISTER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saeed_vb
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

بعد از گند زدن به آپدیت های ویندوز موبایل الان نوبت ویندوز دسکتاپ شده
خدا بخیر کنه

حمید رضا عربستانی
پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

سلام دوستان، اینجا کسی وین فون ۸.۱ داره؟ من یه روزه تلگرامم از کار افتاده، کسی این مشکل رو داره؟؟؟

    ebi
    پاسخ دهید سه شنبه 13 تیر 1396

    پاک کن دوباره نصب کن درست میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,