امروز مایکروسافت وب سایت مجددا طراحی شده‌ی برنامه ویندوز اینسایدر را راه اندازی کرد. طراحی جدید وب سایت برنامه ویندوز اینسایدر، کاملا متفاوت از طراحی قبلی نیست، اما شامل اطلاعات زیادی برای کاربران است، مخصوصا برای افرادی که تازه شروع به کار می کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اول از همه، صفحه اصلی وب سایت بازطراحی شده، به کاربران یک ایده کلی از مزایای پیوستن به برنامه اینسایدر، گزینه های مختلف ثبت نام و موارد دیگر را می دهد. وب سایت جدید برنامه ویندوز اینسایدر هم اکنون شامل اطلاعات کاملی در مورد تمام حلقه های مختلف موجود در برنامه ویندوز اینسایدر می باشد و این وب سایت اکنون راهنمای دقیق نحوه کار با آن را فراهم می کند که به کاربران جدید کمک می کند تا با برنامه ویندوز اینسایدر در دستگاه ویندوز ۱۰ خود شروع به کار کنند.

علاوه بر موارد گفته شده، این وب سایت در حال حاضر برای کسب و کارها اطلاعات بیشتری را درباره پیوستن به برنامه ویندوز اینسایدر ارائه می دهد و همچنین اطلاعاتی را برای توسعه دهندگانی که می خواهند همه جدیدترین ویژگی های پلتفرم ویندوز ۱۰ را به اپلیکیشن های خود اضافه کنند، فراهم می کند.

به طور ویژه، در حال حاضر بخش جدیدی به نام “Highlights” در وب سایت در نظر گفته شده که اساسا لیستی از ویژگی های جدید بزرگی است که اینسایدرها می توانند قبل از هر چیز دیگر در هنگام پیوستن به برنامه ویندوز اینسایدر امتحان کنند.

برای امتحان وب سایت جدید برنامه ویندوز اینسایدر این جا را کلیک کنید.

نظر شما در مورد طراحی جدید این وب سایت چیست؟

منبع :

MSPU

2232 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
تبلیغات
دیدگاه کاربران
erfan.226
پاسخ دهید شنبه 7 مرداد 1396

از فریمورک نئون خودش چرا استفاده نکرد برای طراحی :/

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,