surface-logo

همان طور که همه ی شما اطلاع دارید، مایکروسافت در تاریخ ۲۶ اکتبر (در حدود دو هفته بعد) یک رویداد در شهر نیویورک برگزار خواهد کرد. شایعات از سخت افزار جدیدی صحبت می کنند که مهم ترین بخش این رویداد خواهد بود و احتمالا در قالب سرفس All-in-one معرفی خواهد شد و در کنار آن، از ویژگی های جدیدی که برای ویندوز ۱۰ و سیستم عامل موبایل در راه است، صحبت خواهد شد. اکنون موارد و شایعات جدید تری پیرامون این رویداد به گوش می رسد. با وینفون همراه باشید.

یکی از این موارد که البته هنوز در مورد آن مطمئن نیستیم، این است که مایکروسافت سرفس پرو ۴ و سرفس بوک فعلی را با پردازنده های نسل هفتم جدید اینتل، موسوم به Kaby Lake، به روز رسانی خواهد کرد. به تازگی بسیاری از شرکت ها در حال استفاده از این تراشه های جدید در دستگاه های خود هستند که به طور متوسط منجر به افزایش ۱۰ درصدی سرعت و بهبود بازدهی باتری دستگاه می گردد. برای مثال می توان به شرکت های HP و دل اشاره کرد که در روز های گذشته اقدام به معرفی نسخه ی جدید لپ تاپ های پر فروش خود با این پردازنده ها کرده اند.

old-surfaceamazon

اکنون موضوع جالبی به چشم می خورد، در فروشگاه آمازون، لیست دستگاه های سرفس پرو ۴ و سرفس بوک، هر دو با عنوان “(نسخه ی قدیمی)” نمایش داده شده اند.

یک منبع آشنا با این موضوع، تایید کرده که در این شرکت صحبت هایی از یک نسخه از سرفس بوک با پردازنده ی Kaby Lake وجود دارد که به نظر می رسد در باقی موارد، با نسخه ی فعلی یکسان باشد.

ما در گذشته در گزارشی به اطلاع شما رسانیم که سرفس بوک ۲ با لولا های باز طراحی شده و احتمالا بهبود های زیاد دیگر، در دست ساخت است. هر چند، شنیده های اولیه حکایت از عرضه ی آن در بهار سال ۲۰۱۷ دارند، که با تاریخ مارس که به تازگی در مورد زمان انتشار رد استون ۲ گفته شده، منطبق است. البته هنوز هیچ چیزی در مورد سرفس پرو ۵ یا نسخه ی غیر پرو آن نشنیده ایم.

معرفی نسخه ی جدید دستگاه های فعلی با پردازنده های جدید توسط مایکروسافت، به خصوص اگر با زمان معرفی جانشین های واقعی این دستگاه ها فاصله ی زیادی داشته باشیم، کار معقولی به نظر می رسد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا به زودی شاهد معرفی نسخه ی جدید و به روز شده ی دستگاه های قبلی خواهیم بود؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ss
پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

مگه همین الانم از نسل هفتم و این سری پردازنده استفاده نمیکنه؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید شنبه 23 مهر 1395

    نه دوست عزیز. این سری پردازنده ها تازه عرضه شده. سرفس پرو ۴ و سرفس بوک مربوط به ماه ها قبل هستن و در این دستگاه ها از نسل ششم استفاده شده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,