در ساعات گذشته مایکروسافت به شدت در تلاش برای آماده سازی و انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف برای دستگاه‌های خود بوده که یکی از مهم‌ترین آنها، انتشار مجدد به‌روزرسانی اکتبر 2018 بود. این شرکت شب گذشته همچنین در یک حرکت غیرمعمول، یک به‌روزرسانی تجمعی جدید برای اعضای برنامه ویندوز اینسایدر که در حال اجرای بیلد 18277 ویندوز 10 هستند منتشر کرده است. این بیلد در تاریخ 7 نوامبر برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر شده بود.

بیلد پیش نمایش اینسایدر 18277 ویندوز 10 (19H1) ایموجی‌های، بهبود اکشن سنتر و تجربه Focus Assist و بسیاری موارد جدید دیگر را برای این دسته از اینسایدرها به ارمغان آورده است.

به‌روزرسانی تجمعی دیشب که با شناسه KB4470200 در دسترس اینسایدرها قرار گرفته، شماره بیلد سیستم عامل را به 18277.1006 ارتقا داده است و بهبودهای زیر را به همراه دارد:

  •   قرار دادن یک مسدود کننده به‌روزرسانی برای این بیلد برای تعداد کمی از رایانه‌های شخصی که از تراشه‌های TPM Nuvoton (NTC) با یک نسخه خاص از نرم افزار (1.3.0.1) استفاده می‌کنند. این کار به دلیل یک اشکال که موجب می‌شود سیستم تشخیص هویت ویندوز هلو عملکرد درستی نداشته باشد انجام شده است.
  • رفع یک اشکال مربوط به نمایش رسانه که باعث رندر غیرمنتظره برای برخی از کاربران می‌شد.
اگر شما نیز از اعضای اینسایدر ویندوز هستید، در حال حاضر می‌توانید این به‌روزرسانی تجمعی را از تنظیمات ویندوز آپدیت ویندوز 10 خود دریافت کنیم.
منبع :

MSPU

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Farshiid2017
پاسخ دهید چهارشنبه 23 آبان 1397

سلام.آپدیت ویندوزفون10 که دیشب اومد چی؟؟ویژگیهاش چیه؟(درسته ویژگی جدیدی نمیاد و تغییر اساسی ایجاد نمیشه ولی همین آپدیت امنیتی دیشب ویژگیهاش چیه؟)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,