کامپیوترهای سرفیس طی چند سال اخیر عملا به بهترین ویترین کامپیوترهای ویندوزی تبدیل شده‌اند. در حقیقت کیفیت ساخت بالا در کنار هماهنگی بسیار خوب سخت‌افزار و نرم‌افزار و پشتیبانی نرم‌افزاری بسیار خوب مایکروسافت باعث شده تا این محصولات به برترین گزینه برای کاربران پلتفرم ویندوز تبدیل شوند. یکی از مهمترین مواردی که باعث شده تا عملکرد سرفیس‌ها همواره بدون نقص باشد، انتشار پیوسته به‌روزرسانی فریمور برای این محصولات است. ساعاتی پیش جدیدترین فریمور سرفیس لپ‌تاپ 1 و 2 و سرفیس استودیو 2 منتشر شده که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

ساعاتی پیش مایکروسافت جدیدترین فریم‌ور سرفیس لپ‌تاپ، سرفیس لپ‌تاپ 2 و سرفیس استودیو 2 را منتشر کرده که باعث هماهنگی هرچه بیشتر این محصولات با جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز 10 می‌شود.

اولین دستگاهی که به بررسی فریمور جدید آن می‌پردازیم، نسخه اول سرفیس لپ‌تاپ است. این فریمور برای دستگاه‌هایی که در حال اجرای به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 یا جدیدتر هستند عرضه شده است. این فریمور که با عنوان Surface System 4.1.139.0 منتشر شده باعث بهبود عملکرد سنسور نور سرفیس لپ‌تاپ می‌شود. برای دانلود این فریمور می‌توانید به بخش ویندوزی آپدیت در منوی تنظیمات ویندوز 10 یا این صفحه از سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

سرفیس دیگری که امروز فریمور جدیدی دریافت کرده سرفیس لپ‌تاپ 2 است. این فریمور نیز برای محصولاتی که در حال اجرای به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 یا نسخه جدیدتر آن هستند عرضه شده است. این فریمور که با عنوان Surface System 4.1.139.0 منتشر شده باعث بهبود عملکرد سنسور نور سرفیس لپ‌تاپ 2 می‌شود. برای دانلود این فریمور می‌توانید به بخش ویندوزی آپدیت در منوی تنظیمات ویندوز 10 یا این صفحه از سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

در نهایت سرفیس استودیو 2 که لقب جدیدترین AIO مایکروسافت را نیز یدک می‌کشد آخرین دستگاهی است که امروز Firmware جدیدی دریافت کرده است. مایکروسافت در حال حاضر تغییرات یا بهبودهای ناشی از دریافت این فرمور را منتشر نکرده است. دارندگان سرفیس استودیو 2 نیز می‌توانند با مراجعه به بخش ویندوز آپدیت در منو تنظیمات ویندوز 10 یا این صفحه از سایت مایکروسافت، جدیدترین فریمور کامپیوتر همه کاره خود را دریافت کنند.

منبع :

MSPU

1345 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,