در دومین سه شنبه ماه سپتامبر، مایکروسافت ساعاتی پیش یک به‌روزرسانی تجمعی جدید را برای دستگاه‌های در حال اجرای ویندوز 10 موبایل و ویندوز 10 دسکتاپ منتشر کرد. همان طور که می‌دانید پشتیبانی اصلی از ویندوز 10 موبایل به اتمام رسیده است، ولی مایکروسافت همچنان به این سیستم عامل پایبند است و با انتشار به‌روزرسانی‌های تجمعی و امنیتی، به طور پیوسته مشکلات جزئی و ایرادات امنیتی آن را رفع می‌کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به‌روزرسانی تجمعی جدید ویندوز 10 موبایل و دسکتاپ تنها شامل بهبودهای جزئی است و هیچ ویژگی جدیدی را برای آنها به ارمغان نمی‌آورد.

لیست تغییرات ویندوز 10 دسکتاپ (بیلد 17134.285):

  • فراهم کردن حفاظت در برابر آسیب پذیری Spectre Variant 2 (CVE-2017-5715) برای دستگاه‌های ARM64.
  • رفع مشکلی است که باعث می‌شد نظارت بر دستیار سازگاری برنامه (PCA) به درستی انجام نشود.
  • به‌روزرسانی امنیتی برای اینترنت اکسپلورر، مایکروسافت اج، موتور اسکریپت مایکروسافت، اجزای گرافیکی مایکروسافت، ویندوز مدیا، ویندوز شل، ویندوز Hyper-V، شبکه دیتا سنتر ویندوز، کرنل و مجازی سازی ویندوز، ویندوز لینوکس، کرنل ویندوز، موتور پایگاه داده JET مایکروسافت، ویندوز MSXML و ویندوز سرور.

لیست تغییرات ویندوز 10 موبایل (بیلد 15254.530):

  • به‌روزرسانی امنیتی برای اینترنت اکسپلورر، مایکروسافت اج، موتور اسکریپت مایکروسافت، اجزای گرافیکی مایکروسافت، ویندوز مدیا، ویندوز شل، دیوایس گارد، شبکه دیتا سنتر ویندوز، کرنل ویندوز، ویندوز Hyper-V، کرنل و مجازی سازی ویندوز، موتور پایگاه داده JET مایکروسافت، ویندوز MSXML و ویندوز سرور.

این به‌روزرسانی در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفته و به صورت خودکاری روی دستگاه‌های ویندوز 10 دریافت می‌شود. با این حال اگر آن را دریافت نکرده‌اید می‌توانید به صورت دستی و با مراجعه به تنظیمات دستگاه خود از دریافت این به‌روزرسانی‌های جدید اطمینان حاصل کنید.

منبع :

MSPU

2224 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
افشین بصیری توتکابنی
پاسخ دهید چهارشنبه 21 شهریور 1397

هر روز به روز می شویم ولی شکلی تغییر نمی کند چرا ؟!!! ولی هم چنان پایبند به این گوشی هستم .

عادل
پاسخ دهید پنجشنبه 22 شهریور 1397

چون پول نداریم ایفون Xs Max بخریم!!! واسه همین پایبند همین مایکروسافت ویندوزی میمونیم!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,