ساعاتی قبل مایکروسافت بیلد پیش نمایش جدیدی از شاخه رد استون 5 که این روزها در حال توسعه است را برای اینسایدرهای حلقه‌های Fast و Skip Ahead منتشر کرد. این به‌روزرسانی با شماره بیلد 17672 تغییرات زیادی را به ارمغان نیاورده و تمرکز آن روی پیشرفت وضعیت امنیتی سیستم عامل بوده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بهبودهایی در زمینه امنیت ویندوز

سرویس مرکز امنیت ویندوز (WSC) اکنون محصولات آنتی ویروس را به عنوان یک فرایند محافظت شده برای ثبت نام اجرا می‌کند. محصولاتی که هنوز این مورد را اجرا نکرده باشند در رابط کاربری Windows Security ظاهر نمی‌شوند و آنتی ویروس ویندوز دیفندر همچنان در کنار این محصولات فعال خواهد بود.

برای اهداف آزمایشی، شما می‌توانید این رفتار جدید را با ایجاد کلید رجیستری زیر و راه اندازی مجدد دستگاه در بیلدهای ویندوز اینسایدر غیر فعال کنید. با نزدیک شدن به زمان انتشار عمومی، این کلید توسط مایکروسافت حذف خواهد شد.

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Feature
DisableAvCheck (DWORD) = 1

بیلد 17672 همچنین شامل لیست بزرگی از رفع اشکالات و بهبودهای عمومی است که تغییر ظاهری در سیستم عامل ایجاد نمی‌کنند، ولی سبب بهبود عملکرد آن می‌شوند. اگر شما نیز یکی از اینسایدرهای حلقه‌های نام برده هستید، اکنون می‌توانید این به‌روزرسانی جدید را روی کامپیوتر ویندوزی خود دریافت کنید.

آیا شما نیز این بیلد جدید را دریافت کرده‌اید؟

منبع :

MSPU

2206 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397

من دانلود کردم واقعا عالیه فقط نمیدونم چرا sets غیرفعال حتی تو تنظیمات نیست.عجیبه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,