برای کسانی که عضو حلقه فست برنامه ویندوز ویندوز اینسایدر هستند، امروز مایکروسافت یک به روز رسانی تجمعی، بیلد ۱۶۲۳۲.۱۰۰۴ را در دسترس قرار داده است. جالب است بدانید که این به روز رسانی صرفا “خط سرویس دهی” مایکروسافت را آزمایش می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در پستی روی وبلاگ مایکروسافت، دونا سارکار موارد مورد انتظار از این بیلد را توضیح می دهد، که شامل موارد زیادی نیست. در حقیقت، ممکن است شما حتی نیاز به راه اندازی مجدد دستگاه خود نیز نداشته باشید (شاید کامپیوتر شما در حال حاضر بدون اطلاعیه ای این به روز رسانی را نصب کرده باشد). هر چند که این بیلد ویژگی های جدیدی را معرفی نمی کند، ولی باینری Notepad را تغییر می دهد (آن ها در نهایت باید چیزی را به روز رسانی کنند). همچنین در این بیلد جدید چندین باگ نیز وجود دارد.

هدف اصلی این به روز رسانی این است که مایکروسافت خط سرویس دهی را آزمایش کند. این به روز رسانی نباید شما را مجبور به راه اندازی مجدد سیستم کند، مگر این که Notepad.exe باز باشد. این به روز رسانی فقط نسخه سیستم عامل را تغییر می دهد و شامل نسخه باینری به روز شده Notepad.exe بوده و هیچ چیز دیگری به همراه ندارد. البته این بیلد ایراداتی نیز دارد که باید از آن ها آگاه باشید:

  • اطمینان حاصل کنید که قبل از دریافت این به روز رسانی، واقعیت ترکیبی را تنظیم و راه اندازی کرده باشید.
  • پس از نصب یک بسته زبانی یا مواردی مانند .NET 3.5، ممکن است کامپیوتر شما این به روز رسانی را دوباره ارائه داده و شکست بخورد.

به عبارت دیگر، این به روز رسانی بیشتر از این که برای کاربران باشد، برای مایکروسافت است، اما این باعث می شود در آینده شاهد از راه رسیدن چیزهای بهتری برای به روز رسانی فال کریترز باشیم.

آیا شما نیز موفق به دریافت بیلد ۱۶۲۳۲.۱۰۰۴ شده اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1932 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بهمن
پاسخ دهید جمعه 16 تیر 1396

واقعا خسته شدم از ویندوز …. بعد از چهار سال وعده وعید تو خالی مایکروسافت عطاشو به لقاش بخشیدیم.. نخواستیم بابا… جالبه بعد از نصب برنامه هاو سرویسهای مایکروسافتی تو گوشی جدید اندرویدی ، به این نتیجه میرسی که این برنامه ها از نظر کیفیت یه سر و گردن از نمونه ویندوزموبایلشون بهترن… در این حالت دیگه هیچ بهانه ای واسه سوختن پای مایکروسافت نمیمونه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,