مایکروسافت مدت‌ها پیش نسخه دوم HoloLens را منتشر کرد که به سادگی به عنوان HoloLens 2 شناخته شد. مطمئنا می‌توانم بگویم که اکثر شما آن را واقعا ندیده‌اید. اگر شما یکی از آنها هستید، می‌توان نتیجه‌گیری کرد که شما فن‌آوری‌های پشت HoloLens را به اندازه PC ها و گوشی‌های هوشمند نمی‌شناسید. مایکروسافت برای کمک به شما اینجا است.

مایکروسافت یک برنامه جدید را به فروشگاه مایکروسافت عرضه کرده است. MR Playground یک برنامه جدید است که شما را از طریق آخرین ‌فن‌آوری موجود برای HoloLens 2 هدایت می‌کند. در اینجا توصیف رسمی آن توضیح داده شده است:

یک برنامه نمونه منبع باز که جدیدترین فناوری موجود برای HoloLens 2 را نشان می‌دهد. در این برنامه کاربران می‌توانند مکعب‌های خود را در محدوده خود قرار دهند که به چندین تجربه کوچک متصل می‌شوند.

امکانات:

  • پالت متحرک شیء با قفل جهانی
  • ایجاد یک پرنده خاص که دست شما را هدایت می‌کند.
  • سنگهای پاپ با چشم‌ها و صدای شما.

برای دانلود MR Playground شما نیاز به ویندوز 10 نسخه 10240.0 یا بالاتر با پردازنده ARM دارید. شما می‌توانید این برنامه را از فروشگاه مایکروسافت در حال حاضر دانلود کنید که از لینک زیر صفحه در دسترس است.

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,