xbox one 4to3 aspect ratio blue bg

اگر شما نیز یکی از اعضای پیش نمایش اکس باکس وان باشید، اکنون مایکروسافت یک به روز رسانی جدید برای شما منتشر کرده است. این  به روز رسانی جدید شامل رفع برخی از اشکالات مربوط به به روز رسانی تابستان اکس باکس وان می باشد که در آن طیف وسیعی از ویژگی های جدید، از جمله مواردی مانند کرتانا، پخش موسیقی در پس زمینه و… اضافه شده بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با این به روز رسانی جدید، مایکروسافت ویژگی های جدیدی را اضافه کرده که مطمئنا برای بسیاری از کاربران PayPal خوشحال کننده خواهد بود و در حال حاضر به آن ها اجازه می دهد PayPal را به عنوان یک گزینه ی پرداخت در اکس باکس وان اضافه کنند. همچنین مایکروسافت به رفع مشکلات مربوط به اپلیکیشن های یونیورسال ویندوز، ضبط کننده ویدیویی بازی (DVR) و موارد دیگر پرداخته است.

لیست کامل تغییرات:

ویژگی های جدید

  • پرداخت و صورتحساب – شما هم اکنون می توانید PayPal را به عنوان یک گزینه ی پرداخت در اکس باکس وان اضافه نمایید!

مشکلات رفع شده

  • اپلیکیشن های یونیورسال – رفع مشکلی که باعث می شد گاهی اوقات برنامه های یونیورسال در اولین اجرا کرش کنند.
  • Game DVR – رفع مشکلی که کاربران را از فیلم برداری و ویرایش کلیپ ها در برنامه های خاص منع می کرد.
  • پین کردن حل یک مشکل که سبب می شود پس از به روز رسانی نرم افزار به یک اپلیکیشن یونیورسال، رسانه ی پشتیبانی نشده بر روی صفحه ی خانگی پین شده باقی بماند.
  • اپلیکیشن ها و بازی های من – رفع مشکل نمایش داده شدن برخی بازی های خاص (Nutjitsu, Threes, Voice Commander) در زیر گروه اپلیکیشن ها به جای زیر گروه بازی ها.

مشکلات شناخته شده

  • اپلیکیشن ها و بازی های من – اگر نسخه ی یونیورسال یک برنامه در دسترس باشد، نسخه ای که در حال حاضر نصب نشده است ممکن است در زیر بخش آماده برای نصب، ظاهر شود (این طور به نظر می رسد که یک برنامه هم نصب شده و هم در حال نصب است!).

مایکروسافت این به روز رسانی را به تازگی منتشر کرده است ولی ممکن است در حال حاضر برخی کاربران موفق به دریافت آن نشوند، اگر به روز رسانی برای شما نمایش داده نشد، مجددا در زمان های مختلف به بررسی به روز رسانی بپردازید. البته توجه داشته باشید که این به روز رسانی فقط مختص کاربران پیش نمایش اکس باکس وان است.

آیا شما نیز موفق به دریافت این به روز رسانی شده اید.

منبع :

MSPOWERUSER

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,