روند ارایه به‌روزرسانی کریترز که از بهار امسال آغاز شد به‌صورت پیوسته در حال انجام است تا کاربران کمترین مشکل را هنگام دریافت به‌روزرسانی تجربه کنند. مایکروسافت در حال حاضر برای عرضه به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز یعنی به‌روزرسانی فال کریترز آماده می‌شود، اما با توجه به اینکه انتشار این به‌روزرسانی در چندین مرحله صورت خواهد گرفت، به‌روزرسانی های تجمعی را برای رفع ایرادات جزیی به‌روزرسانی کریترز عرضه می‌کند.مایکروسافت امروز به‌روزرسانی تجمعی با شماره بیلد 15063.632 را برای کاربرانی که نسخه 1703 ویندوز 10 یا به‌روزرسانی کریترز را روی دستگاه خود اجرا می‌کنند، منتشر کرد. این به‌روزرسانی طبیعاتاً ویژگی های جدیدی را به‌همراه ندارد، اما برخی مشکلات جزیی موجود را برطرف می‌سازد، برای مثال این به‌روزرسانی باعث بهبود کارکرد اتصال اینترنت سیم کارت دستگاه ها خواهد شد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست کامل بهبودهای انجام شده در این به‌روزرسانی:

  • بهبود کارکرد اتصال اینترنت سیم کارت
  • رفع مشکل گزارش شده در مایکروسافت اج که پس از نصب به‌روزرسانی KB4038788 ایجاد شده بود و باعث کرش کردن مرورگر و ایجاد اختلالاتی در عملکرد آن شده بود.

در این به‌روزرسانی همچنان یک مشکل پابرجا است، هنگامی که کاربر زبان های عربی و چکوسلواکی را به‌عنوان زبان پیش فرض انتخاب کند، ممکن است زبان مایکروسافت اج و برخی دیگر از اپلیکیشن ها همچنان به‌صورت انگلیسی نمایش داده شود. مایکروسافت اعلام کرده که در حال برطرف کردن این مشکل است و در آینده نزدیک این مشکل را مرتفع خواهد ساخت.

منبع :

MSPU

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید سه شنبه 4 مهر 1396

آقاااااا چرا نمیگید برا برنامه نویسا کلی اس دی کی اضافه شده؟ همین میشه ملت میان بد و بیراه میگن دیگه
ینی رابط کاربری تغییرنکرده؟ خو شما که انقد تجربه پست گذاشتن و پیش بینی کامنتارو دارین چرا اصن این پست رو میذارید…
کلا تو بخش بیلدها هم که دیر خبر میدید اونم کپی از منبع خارجی هیچ چیزی جدیدی اضافه نمیکنید بهش ینی…

فرزام
پاسخ دهید سه شنبه 4 مهر 1396

این بروزرسانی برای موبایل هم هست یا نه؟
و اینکه ایا سرعت لود شدن عکس و فیلم در تلگرام یکی دو روزه کند شده؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,