مایکروسافت امروز به روز رسانی جدیدی برای دستگاه سرفس پرو ارائه داد. شما می توانید این به روز رسانی را از طریق تنظیمات ویندوز و یا فایل آفلاین آن را دریافت و نصب کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.


برای نصب آفلاین می توانید فایل را از سایت مایکروسافت دریافت کنید و آن را نصب کنید. در این بسته تمام درایورها و آپدیت موجود هستند. برای نصب فریمور نیز آن را دانلود کرده و مانند برنامه ها نصب کنید. حجم این فایل ۲۲۸ مگابایت است و دیروز بارگذاری شده است.

این درایورها و فریمورها  با ویندوز ۱۰ سازگاری دارند. یادآوری می کنیم که این فایل حاوی تمامی درایورها و فریمورهای مورد نیاز برای دستگاه سرفس پرو شما است. این دومین آپدیتی است که نسخه جدید سرفیس پرو از ماه گذشته دریافت کرده است. فریمور ماه گذشته بهبود هایی در زمینه عمر باتری داشت و برخی شاکالات را رفع کرده بود.

هنوز تغییراتی که در این به روز رسانی وجود دارد از سوی مایکروسافت مشخص نشده است. اگر تغییری در این به روز رسانی مشاهده کردید آن را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWS LATEST

625 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,