هفته‌ی پیش مایکروسافت بیلد پیش نمایش اینسایدر 17758 را برای حلقه‌ی Slow کاربران اینسایدری منتشر کرد و امروز، این شرکت برای کاربرانی که قصد انجام Clean Install روی سیستمشان دارند فایل ISO این بیلد را منتشر کرد. این فایل، چهارمین فایل ISO رد استون 5 است و جایگزین نسخه‌ی قبلی، یعنی بیلد 17744 می‌شود.

این فایل ISO شامل آخرین بیلدی است که برای کاربران حلقه‌ی Slow منتشر شد. این بیلد هفته‌ی گذشته برای کاربران اینسایدر این حلقه منتشر شد. اخیراً انتشار بیلدهای رد استون 5 سریع‌تر از قبل شده است چرا که نزدیک به انتشار نهایی این به‌روزرسانی هستیم و همانطور که دیدید، هفته‌ی گذشته برای کاربران اینسایدر حلقه‌ی Slow، بر خلاف روال عادی، دو بیلد منتشر شد.

به‌روزرسانی اکتبر ویندوز 10 در ماه اکتبر (مهر ماه) منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار این به‌روزرسانی بسیار نزدیک است و می‌توان انتظار داشت که به زودی بیلد RTM آن برای کاربران اینسایدر منتشر شود. پس از انتشار بیلد RTM، روال کار سریع‌تر از گذشته خواهد شد. این بیلد کمی بعدتر در دسترس کاربران حلقه‌ی Slow و بعدتر در دسترس کاربران Release Preview قرار خواهد گرفت و پس از آن، به‌روزرسانی اکتبر ویندوز 10 برای تمام کاربران ویندوز 10 منتشر خواهد شد.

با کلیک بر این لینک و مراجعه به صفحه‌ی مربوطه در سایت مایکروسافت، می‌توانید فایل ISO بیلد 17758 ویندوز 10 را دریافت کنید.

منبع :

NEOWIN

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,